صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
پنج شنبه / ۱۹ بهمن ۱۴۰۲ / ۱۳:۱۸
کد خبر: 19723
گزارشگر: 464
۹۳۳
۱
۱
۱
مرکز رسانه قوه قضائیه توضیح داد؛

ماجرای اعلام جرم دادستانی تهران علیه «دیجی کالا» چیست؟

ماجرای اعلام جرم دادستانی تهران علیه «دیجی کالا» چیست؟
مرکز رسانه قوه قضائیه : به دلیل انتشار تصاویر توهین‌آمیز به مقدسات از برخی محصولات ارائه شده در سایت دیجی‌کالا، علیه این سایت از سوی دادستانی تهران اعلام جرم شد.


به گزارش آسیانیوز؛ مرکز رسانه قوه قضائیه، در پی انتشار تصاویر توهین‌آمیز به مقدسات از برخی محصولات ارائه شده در سایت دیجی‌کالا، دادستانی تهران علیه این شرکت اعلام جرم کرد.

در همین رابطه پرونده قضائی در دادسرای عمومی و انقلاب تهران تشکیل شد.
https://www.asianews.ir/u/e0q
اخبار مرتبط
تصاویری در روزهای اخیر از برخی زنان با ظاهر غیر متعارف در ساختمان های یک شرکت اینترنتی منتشر شده که در این باره دادستان وارد عمل شده است.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ناشناس
۱۴۰۲/۱۱/۲۱
0
0
0

روز شنبه ۸ بهمن ۱۳۶۷، از صدا و سیما، مصاحبه ای با برخی خانم ها پیرامون زن و الگوی زنان پخش شد از آن جمله، یکی از خانمها مطلبی قریب به این مضمون گفت که «فاطمه زهرا تعلق به چهارده قرن قبل داشته اند و ما زنان امروز باید طبق زمان خود زندگی کنیم و الگوی ما اوشین است »!!! روز بعد حضرت امام خمینی(ره) در نامه ای به مدیر عامل وقت صدا و سیما، چنین مرقوم داشتند: «با کمال تاسف و تاثر روز گذشته (روز شنبه ۸ بهمن) از صدای جمهوری اسلامی مطلبی در مورد الگوی زن پخش گردیده است که انسان شرم دارد بازگو نماید، فردی که این مطلب را پخش کرده است تعزیر و اخراج می‌گردد و دست اندرکاران آن تعزیر خواهند شد، در صورتیکه ثابت شود قصد توهین درکار بوده است بلاشک فرد توهین کننده محکوم به اعدام است. اگر بار دیگر از اینگونه قضایا تکرار گردد، موجب تنبیه و توبیخ و مجازات شدید و جدی مسئولین بالای صدا و سیما خواهد شد، البته در تمامی زمینه ها قوه قضاییه اقدام می‌نماید.» #دیجی_کالا


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید