صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
جمعه / ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ / ۲۲:۵۰
کد خبر: 19736
گزارشگر: 464
۱۷۶
۰
۰
۱
پیش‌بینی نیکی هیلی؛

آمریکا در سال ۲۰۲۴ یک رئیس جمهور زن خواهد داشت

آمریکا در سال ۲۰۲۴ یک رئیس جمهور زن خواهد داشت
نیکی هیلی، معاون سابق ترامپ که به عنوان تنها رقیب او در انتخابات مقدماتی حزب جمهوریخواه مطرح است، پیش‌بینی ‌کرد آمریکا در سال ۲۰۲۴ یک رئیس جمهور زن خواهد داشت.


به گزارش آسیانیوز؛ نیکی هیلی که در دولت سابق دونالد ترامپ به عنوان سفیر آمریکا در سازمان ملل مشغول به کار بود در مصاحبه‌ای پیش‌بینی کرد در سال ۲۰۲۴ یک زن در ایالات متحده آمریکا رئیس جمهور خواهد بود که این فرد یا خود او و یا کامالا هریس، معاون رئیس جمهور کنونی آمریکا خواهد بود.

ترامپ روز پنجشنبه در ایالت نوادا سومین پیروزی خود در انتخابات مقدماتی جمهوریخواهان برای تعیین نامزد نهایی این حزب را تجربه کرد.

نیکی هیلی بعد از این اتفاق که بدون حضور او در رقابت درون حزبی ایالت نوادا رقم خورد گفت حتی بعد از شکستش در نوادا و با وجود نتایج نظرسنجی‌ها درباره اینکه حتی در زادگاهش یعنی ایالت کارولینای جنوبی هم از ترامپ شکست خواهد خورد، از رقابت مقدماتی کنار نخواهد کشید. مرحله بعدی رقابت مقدماتی حزب جمهوریخواه روز ۲۴ فوریه در ایالت کارولینای جنوبی به اجرا در خواهد آمد.

نیکی هیلی که اصالتا برآمده از بومیان سرخپوست آمریکا است و ۵۲ سال دارد به شبکه فاکس نیوز گفت: «مساله درباره این حقیقت است که ما قرار است یک رئیس جمهور زن در ایالات متحده آمریکا که یا خود من و یا کامالا هریس خواهد بود داشته باشیم.»

نیکی هیلی همچنین گفت که در هر دو باری که قبلا دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری نامزد شد به او رای داده و به خدمت کردن در دولت او به عنوان سفیر آمریکا در سازمان ملل «افتخار می‌کند.»

او ادامه داد: «اما آشوب او را تعقیب می‌کند. ما نمی‌توانیم کشوری مغشوش و یک دنیای در آتش باشیم و چهار سال آشوب دیگر را تجربه کنیم. ما آن را تاب نخواهیم آورد.»

نیکی هیلی ادامه داد: «ترامپ نمی‌تواند در انتخابات سراسری پیروز شود، این یک حقیقت است. ما در سالهای ۲۰۱۸، ۲۰۲۰ و ۲۰۲۲ شکست خوردیم. او با پرونده‌های دادگاهی که یک سال وقت می‌برند، درگیر است. هر چیزی که او دست روی آن می‌گذارد به آشوب کشیده می‌شود و ما به باختن ادامه خواهیم داد.»

https://www.asianews.ir/u/e0D
اخبار مرتبط
سفیر سابق آمریکا گفت: اگر اوکراین در میدان جنگ به روسیه ببازد، جنگ جهانی راه می افتد و مسلح کردن کی‌یف ادامه دارد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید