صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
سه شنبه / ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ / ۱۴:۵۱
کد خبر: 19812
گزارشگر: 464
۱۹۹
۰
۰
۰
در ورزشگاه نقش جهان

بلیت‌فروشی بازی سپاهان - الهلال آغاز شد

بلیت‌فروشی بازی سپاهان - الهلال آغاز شد
سامانه فروش بلیت دیدار سپاهان ایران و الهلال عربستان در چارچوب لیگ قهرمانان آسیا در دسترس عموم قرار گرفت.


به گزارش آسیانیوز، در پی صدور مجوز فروش بلیت دیدار سپاهان ایران و الهلال عربستان، سامانه فروش بلیت از ساعت ۱۰ روز سه‌شنبه در دسترس فوتبال دوستان قرار گرفت.

باشگاه سپاهان نیز در این خصوص اعلام کرد: هواداران بلیت مسابقه را تنها از سامانه معرفی شده دریافت کنند و به هیچ عنوان بدون دریافت بلیت به ورزشگاه مراجعه نکنند.

این باشگاه تاکید کرد: از ورود افراد بدون بلیت به ورزشگاه نقش جهان جلوگیری به عمل خواهد آمد و بدلیل دستورات مکرر مسوولین آسیایی برگزاری مسابقه، ورود تماشاگران به ورزشگاه فقط با ارایه بلیت امکان پذیر است و افرادی که بلیت ندارند به سمت ورزشگاه حرکت ننمایند. در غیر این صورت، باشگاه با جرائم و محدودیت های انضباطی مواجه خواهد شد.

بر اساس اعلام باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، هواداران تیم فوتبال این باشگاه که دارنده «باساکارت» هستند؛ می‌توانند بلیت مسابقه را با ۵۰ درصد تخفیف از سامانه دریافت نمایند.

به گزارش ایرنا دیدار تیم‌های فوتبال فولاد مبارکه سپاهان ایران و الهلال عربستان در چارچوب مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا ساعت ۱۹:۳۰ روز پنج‌شنبه ۲۶ بهمن ماه در ورزشگاه نقش‌جهان اصفهان برگزار خواهد شد.

https://www.asianews.ir/u/e1Q
اخبار مرتبط
«سالیانه ۱۸۰ میلیارد تومان دستمزد طارمی در اینتر»، این گزارش امروز سایت اسپورت مدیاست ایتالیا درباره جزئیات مالی قرارداد ستاره تیم ملی ایران با نراتزوری است.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید