صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
شنبه / ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ / ۱۲:۴۹
کد خبر: 19889
گزارشگر: 464
۲۳۸
۰
۰
۰
بازار در نخستین روز از معاملات

۲۸ بهمن | قیمت طلا، سکه و دلار امروز شنبه

۲۸ بهمن | قیمت طلا، سکه و دلار امروز شنبه
قیمت طلا افزایش یافت و هر گرم طلا ۱۸ عیار، امروز به ۲,۷۸۶,۴۰۰ (دو میلیون و هفتصد و هشتاد و شش هزار و چهارصد ) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، افزایش ۰.۹۱ درصدی داشته است.

به گزارش آسیانیوز، در بازار امروز قیمت دلار ثبات را تجربه کرده است، قیمت طلا اما بالا رفت. قیمت سکه امامی هم به ۳۲,۶۰۰,۰۰۰ (سی و دو میلیون و ششصد هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۳ درصدی داشته است.

بازار در نخستین روز از معاملات هفته شاهد روند صعودی قیمت طلا و سکه در مقایسه با روز گذشته است.

قیمت اونس طلا امروزهر اونس طلا، امروز به ۲,۰۱۳ (دو هزار و سیزده) دلار رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۷۹ درصدی داشته است.

آخرین نرخ گرم طلا ۱۸ عیارقیمت طلا افزایش یافت و هر گرم طلا ۱۸ عیار، امروز به ۲,۷۸۶,۴۰۰ (دو میلیون و هفتصد و هشتاد و شش هزار و چهارصد ) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، افزایش ۰.۹۱ درصدی داشته است.

قیمت مثقال طلا ۱۸ عیار امروزهمچنین هر مثقال طلا ۱۸ عیار با افزایش ۰.۷۸ درصدی نسبت به ۲ روز پیش، ۱۲,۰۶۰,۰۰۰ (دوازده میلیون و شصت هزار) تومان معامله شد.

آخرین نرخ دلار مبادله ایقیمت دلار مبادله ای در بازار داخلی هم ۴۲,۹۲۱ (چهل و دو هزار و نهصد و بیست و یک ) تومان قیمت خورد.

آخرین نرخ یورو مبادله اییورو مبادله ای، امروز به ۴۶,۲۱۹ (چهل و شش هزار و دویست و نوزده ) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، افزایش ۰.۳۱ درصدی داشته است.

قیمت پوند امروزپوند امروز با افزایش ۰.۴۱ درصدی، از ۷۰,۶۳۵ (هفتاد هزار و ششصد و سی و پنج ) تومان به ۷۰,۹۲۶ (هفتاد هزار و نهصد و بیست و شش ) تومان رسید.

آخرین نرخ درهم امارات مبادله ایهمچنین درهم امارات مبادله ای بدون تغییر نسبت به ۲ روز پیش، ۱۱,۶۸۷ (یازده هزار و ششصد و هشتاد و هفت ) تومان معامله شد.

آخرین نرخ لیر ترکیهلیر ترکیه در بازار داخلی هم ۱,۸۲۵ (یک هزار و هشتصد و بیست و پنج ) تومان قیمت خورد.

قیمت دلار کانادا امروزدلار کانادا، امروز به ۴۱,۸۳۹ (چهل و یک هزار و هشتصد و سی و نه ) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، افزایش ۰.۴۱ درصدی داشته است.

قیمت دلار استرالیا امروزهمچنین دلار استرالیا با افزایش ۰.۵۴ درصدی نسبت به ۲ روز پیش، ۳۶,۶۵۰ (سی و شش هزار و ششصد و پنجاه ) تومان معامله شد.

آخرین نرخ دینار عراقدینار عراق در بازار داخلی هم ۴۳ (چهل و سه ) تومان قیمت خورد.

آخرین نرخ سکه امامیقیمت سکه امامی به ۳۲,۸۵۰,۰۰۰ (سی و دو میلیون و هشتصد و پنجاه هزار) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، افزایش ۰.۷۶ درصدی داشته است.

آخرین نرخ نیم سکهنیم سکه، امروز به ۱۸,۴۵۰,۰۰۰ (هجده میلیون و چهارصد و پنجاه هزار) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، افزایش ۱.۶۲ درصدی داشته است.

قیمت ربع سکه امروزهمچنین ربع سکه با افزایش ۰.۸۸ درصدی نسبت به ۲ روز پیش، ۱۱,۳۵۰,۰۰۰ (یازده میلیون و سیصد و پنجاه هزار) تومان معامله شد.

قیمت سکه گرمی امروزهمچنین هر سکه گرمی با افزایش ۱.۶۹ درصدی نسبت به ۲ روز پیش، ۵,۹۰۰,۰۰۰ (پنج میلیون و نهصد هزار) تومان معامله شد.
https://www.asianews.ir/u/e35
اخبار مرتبط
هر اونس طلا، امروز به ۲,۰۲۳ (دو هزار و بیست و سه) دلار رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۰.۰۵ درصدی داشته است.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید