صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
یکشنبه / ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ / ۲۱:۲۰
کد خبر: 19928
گزارشگر: 464
۳۷۴
۰
۰
۲
طی حضور در نمایشگاه کفش فیلادلفیا

ترامپ خط تولید کفش‌های اسپرت خود را راه‌اندازی می‌کند

ترامپ خط تولید کفش‌های اسپرت خود را راه‌اندازی می‌کند
وب‌سایتی هم‌زمان با حضور ترامپ در نمایشگاه راه‌اندازی شد که نشان می‌دهد خط تولید کفش‌های اسپرت ترامپ شامل سه مدل خواهد بود.

به گزارش آسیانیوز؛ دونالد ترامپ، طی حضوری غافل‌گیرکننده در نمایشگاه کفش فیلادلفیا اعلام کرد که قصد دارد خط تولید کفش‌های اسپرت خود را راه‎اندازی کند.


رئیس‌جمهور سابق آمریکا، طی حضوری غافل‌گیرکننده در نمایشگاه کفش فیلادلفیا اعلام کرد که قصد دارد خط تولید کفش‌های اسپرت خود را راه‎اندازی کند.

حضور ترامپ در این رویداد غیرسیاسی تعجب‌آور بود اما دلیل این حضور غیرمنتظره به‌‌‏سرعت مشخص شد: او می‌خواست برای راه‌اندازی خط تولید کفش‌های اسپرت جدید خود تبلیغ کند.

وب‌سایتی هم‌زمان با حضور ترامپ در نمایشگاه راه‌اندازی شد که نشان می‌دهد خط تولید کفش‌های اسپرت ترامپ شامل سه مدل خواهد بود.

یک کفش اسپرت ویژه با تعداد محدود، که «ساق‌دار هرگز تسیلم نشو» نام دارد، همان‌جا به طور کامل به فروش رسید. این کفش ورزشی لوکس که تنها هزار جفت از آن تولید شده است، ۳۹۹ دلار قیمت‌گذاری شده و روکش و بند طلایی دارد. حرف «T» در قسمت کناری کفش حک شده و پرچم آمریکا نیز بالای آن نقش بسته است. حدود ۱۰ جفت از این کفش‌ها با امضای ترامپ عرضه خواهند شد.

از دو کفش اسپرت دیگر هم رونمایی شد که «موج سرخ-T» و «پوتوس ۴۵» نام داشتند. پوتوس شامل حروف اول کلمات «رئیس‌‌‏جمهور ایالات متحده آمریکا» است. این‌دو با طرحی مشابه در دو رنگ مختلف عرضه می‌شوند. اولی طرح قرمز و خاکستری و دومی طرح سفید و طلایی دارد. حرف «T» و عدد «۴۵» روی هردو کفش حک شده که به دونالد ترامپ، چهل‌و‌پنجمین رئیس‌جمهور آمریکا، اشاره دارد. قیمت هردو کفش ۱۹۹ دلار است.

ترامپ همچنین از «ادوکلن پیروزی ۴۷» و «عطر پیروزی ۴۷» رونمایی کرد که هردو ۹۹ دلار قیمت‌گذاری شده‌اند.

واکنش‌ها به حضور ترامپ در این رویداد غیرسیاسی متفاوت بود.

برخی از حاضران با خوشحالی تابلوهایی را تکان می‌دادند که روی آن‌ها نوشته بود «کتانی‌بازها عاشق ترامپ هستند.»

برخی دیگر نیز در حال فریاد زدن و ناسزاگویی به رئیس‌جمهور سابق آمریکا بودند.

ترامپ خطاب به حاضران گفت: «مدت‌ها بود که می‌خواستم چنین کاری بکنم. آدم‌های فوق‌العاده‌ای اطرافم هستند که در این موارد با من همکاری می‌کنند و این‌دفعه با این کفش‌ها سراغم آمدند. وقتی می‌گویم از مدت‌ها پیش به فکر چنین چیزی بودم، منظورم ۱۲ یا ۱۳ سال پیش است.»

https://www.asianews.ir/u/e3L
اخبار مرتبط
به‌نظر می‌رسد با نزدیک شدن به انتخابات ریاست‌جمهوری ایالات متحده، سطح تنش‌ها و رودررویی‌ها افزایش یافته است.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید