صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
دوشنبه / ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ / ۱۱:۳۰
کد خبر: 19940
گزارشگر: 464
۳۰۴
۰
۰
۰
با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه

فروش نقد و اقساط فوق‌العاده ایران خودرو آغاز شد

فروش نقد و اقساط فوق‌العاده ایران خودرو آغاز شد
ایران خودرو در نظر دارد تا فروش فوق العاده ای با روش نقد و اقساط صرفاً چک صیاد بنفش از متقاضی و یا شخص ثالث برای متقاضیان انجام دهد.


به گزارش آسیانیوز؛ به اطلاع عموم متقاضیان و نمایندگی های مجاز می‌رساند، شرکت ایران خودرو شرایط فروش فوق العاده اختیاری به روش نقدی و روش نقد و اقساط جهت متقاضیان عادی خودرو پارس که در اسفند ماه سال گذشته در سامانه یکپارچه اقدام به دریافت اولویت نموده و اسامی ایشان به عنوان بخش دوم اولویت های زمستان 1402 به این شرکت اعلام شده و برای آنها پیامک ارسال شده با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه و یا پیش فروش با شرایط جدول ذیل ارائه می نماید:

بررسی بازار نشان می‌دهد اغلب خودروهای داخلی و مونتاژی امروز ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ شکل صعودی به خود گرفتند و با رشد در بازار قیمت‌گذاری شدند، برخی از پرطرفدارها هم تغییر قیمت نداشتند.

نکته:۱ در این طرح قیمت خودرو در روشهای نقدی و نقدی اعتباری به صورت قطعی و بر اساس قیمت روز زمان ثبت نام می باشد و در صورت انتخاب روش اقساطی مبالغ ودیعه اولیه و چکهای اقساط به شرح جدول ذیل است. در این طرح در روش نقد و اقساط صرفاً چک صیاد بنفش از متقاضی و یا شخص ثالث دریافت می گردد و وضعیت اعتباری سفید صادر کننده چک از طریق سامانه بانک مرکزی مورد نیاز می باشد.


نکته:۲ در طرح پیش فروش قیمت خودرو بر اساس قیمت روز زمان تحویل می باشد و در صورت انتخاب روش پیش فروش مبلغ پیش پرداخت معادل مبلغ مندرج در جدول ذیل در زمان ثبت نام دریافت می شود و الباقی مبلغ در زمان صدور دعوتنامه نقداً دریافت خواهد شد.

تاریخ شروع و مهلت ثبت نام: زمان شروع این طرح از امروز یکشنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ است.

جهت ثبت نام نیاز به ایجاد حساب کاربری در سامانه فروش ایران خودرو می باشد.

ایران خودرو

https://www.asianews.ir/u/e3Y
اخبار مرتبط
ایران خودرو شرایط ثبت نام ۲۰۷ و فوتون تونلند مربوط به متقاضیان عادی را اعلام کرد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید