صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
پنج شنبه / ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ / ۱۴:۳۲
کد خبر: 20185
گزارشگر: 464
۳۴۵
۰
۰
۳
خبر سخت برای طرفداران؛

بیماری ادل کنسرت‌های لاس وگاس را به تعویق انداخت

بیماری ادل کنسرت‌های لاس وگاس را به تعویق انداخت
ادل در بیانیه‌ای نوشت: به دستور پزشکان چاره‌ای جز استراحت کامل ندارم پنج آخر هفته باقی مانده از این مرحله به تاریخ دیگری موکول می شود.

به گزارش آسیانیوز؛ ادل روز سه‌شنبه زمانی که فاش کرد که به دلیل بیماری، باید همه برنامه های آتی خود در ماه مارس در لاس وگاس را به تعویق بیندازد، خبرهای سختی را برای طرفداران اعلام کرد.


خواننده آهنگ «Easy On Me» در اینستاگرام از این اتفاق ناخوشایند خبر داد و توضیح داد:«متأسفانه باید کمی صبر کنم و برنامه های وگاس را متوقف کنم.»

ادل در بیانیه‌ای نوشت: «در پایان آخرین اجرا و در تمام مدت استراحتم بیمار بودم. من تا قبل از شروع مجدد نمایش ها این شانس را پیدا نکرده بودم که به سلامت کامل برگردم و حالا دوباره بیمار هستم و متأسفانه همه اینها بر صدای من تأثیر گذاشته است بنابراین به دستور پزشکان چاره‌ای جز استراحت کامل ندارم. پنج آخر هفته باقی مانده از این مرحله به تاریخ دیگری موکول می شود. ما در حال بررسی جزئیات هستیم و اطلاعات در اسرع وقت برای شما ارسال خواهد شد.»

ادل افزود: «تاریخ های به تعویق افتاده عبارتند از: ۱، ۲، ۸، ۹، ۱۵، ۱۶، ۲۲، ۲۳، ۲۹ و ۳۰ مارس.» خواننده در کپشن نوشت: «دوستتان دارم، دیوانه وار دلم برایت تنگ خواهد شد.»

اقامت طولانی مدت ادل در کولوسئوم در کاخ سزار در نوامبر ۲۰۲۲ آغاز شد و قرار بود در ۱۵ ژوئن به پایان برسد. در ماه اکتبر، ادل در یک پست اینستاگرامی درباره اینکه چقدر اقامت او را به مرحله ای رسانده که دوباره عاشق اجرای زنده شده است، صحبت کرد.

این خواننده در توضیحی گفت: «این اقامتگاه، این برنامه ها, زندگی من را تغییر داده است. من به شدت نیاز داشتم که دوباره عاشق اجرای زنده شوم و این کار را انجام دادم. من نیاز داشتم که دوباره با آهنگ هایم ارتباط برقرار کنم و به یاد بیاورم که آنها برای من چه معنایی دارند، و دارم! روی صحنه بودن در سال گذشته و دوباره با تماشاگران پس از این همه سال، یک تجربه واقعاً ترمیم کننده فوق العاده ای بود که من هرگز فراموش نخواهم کرد.

https://www.asianews.ir/u/e7U
اخبار مرتبط
ادل، خواننده‌ی جوان انگلیسی که تورهای کنسرتش هنوز در حال برگزاری هستند، روز گذشته با استایلی دیدنی اجرایی متفاوت را در لاس وگاس داشت.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید