صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
جمعه / ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ / ۱۱:۲۵
کد خبر: 20196
گزارشگر: 464
۳۲۰
۰
۰
۳
۸ اسفند ۱۴۰۲؛

نمایشگاه دستاوردهای علمی دانش‌آموزان دبستان مهر دکتر شاکری برگزار شد

نمایشگاه دستاوردهای علمی دانش‌آموزان دبستان مهر دکتر شاکری برگزار شد
با حضور پرشور و صمیمی خانواده‌ها و بچه‌ها هشتمین نمایشگاه دستاوردهای علمی دانش‌آموزان دبستان مهر دکتر شاکری با ارائه جدیدترین اختراعات، اکتشافات و ابداعات علمی دانش‌آموزان هشت اسفند ۱۴۰۲ در محل دبستان واقع در خیابان شریعتی، کوچه شواری، پلاک ۲۲ برگزار شد.به گزارش آسیانیوز؛
در این مراسم دکتر مهدی شاکری با تشکر از خانواده‌ها و کادر علمی مدرسه به ارزش ایران‌دوستی و دانش‌پژوهی تاکید کرد و فعالیت‌های علمی دانش‌آموزان را در این راستا مهم و آینده‌‌ساز دانست.

در ادامه مهندس ایرج حسابی رئیس هیئت امنا بنیاد پرفسور حسابی با اظهار خوشوقتی از شرکت در این مراسم بیان کرد که سطح علمی بچه‌ها آنقدر بالاست که من تصور کردم در دانشگاه هستم و این نتیجه همکاری و همراهی و همدلی معلمان و دانش‌آموزان دبستان مهر دکتر شاکری است.

دبستان مهر دکتر شاکری
دبستان مهر دکتر شاکری

گلدان هوشمند، دزدگیر پیشرفته و حساس، آرام‌بخش گیاهی، توربین بادی، برج تولید انرژی و دهها پروژه دیگر حاصل کار و تلاش این دانش‌آموزان دانا و توانا بود که با زبان فارسی و انگلیسی دستاوردهای خود را به بازدیدکنندگان توضیح دادند.

اهدای مدال علمی به برگزیدگان و تشویق همه شرکت‌کنندگان پایان بخش این مراسم انگیزه‌بخش و به یادماندنی بود.

جواد لگزیان
https://www.asianews.ir/u/e85
اخبار مرتبط
دانش آموزان دبستان مهر دکتر شاکری دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲ در سی و هفتمین نشست علمی این مدرسه درباره مغز به بحث و گفتگو پرداختند.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید