صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
شنبه / ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ / ۲۲:۳۷
کد خبر: 20238
گزارشگر: 464
۳۳۸
۰
۰
۰
انتخابات ۱۴۰۲؛

طنزپرداز فضای مجازی به مجلس راه نیافت

طنزپرداز فضای مجازی به مجلس راه نیافت
در حوزه انتخابیه شهرستان کرمانشاه، محمد رشیدی به عنوان نفر اول منتخب مردم شد و ایرج ملکی از راه‌یابی به مجلس بازماند .
به گزارش آسیانیوز؛
با پایان شمارش آرا و اعلام نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان کرمانشاه، محمد رشیدی به عنوان نفر اول منتخب مردم شد و عبدالرضا مصری، فضل الله رنجبر، جهانبخش امینی و ابراهیم رحیمی زنگنه به دور دوم راه یافتند و بدین ترتیب ایرج ملکی از راه‌یابی به مجلس بازماند .


با پایان شمارش آرا و اعلام نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان کرمانشاه، محمد رشیدی به عنوان نفر اول منتخب مردم شد و عبدالرضا مصری، فضل الله رنجبر، جهانبخش امینی و ابراهیم رحیمی زنگنه به دور دوم راه یافتند.

براساس اعلام رسمی ستادانتخابات، از مجموع ۲۴۳ هزار و ۷۴۵ رای ماخوذه، «محمد رشیدی» با کسب ۶۱ هزار و ۵۰۸ رای برای بار دوم به عنوان منتخب مردم به صورت مستقیم به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

براساس اعلام ستاد انتخابات همچنین «عبدالرضا مصری»، «فضل الله رنجبر، «جهانبخش امینی» و «ابراهیم رحیمی زنگنه» برای کسب ۲ کرسی باقی مانده این حوزه انتخابیه باید در دور دوم با هم به رقابت بپردازند.

شهرستان کرمانشاه با بیش از یک میلیون نفر جمعیت سه کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی دارد و در این دوره از انتخابات ۱۱۱ نفر برای کسب این سه کرسی با هم به رقابت پرداختند.

به گفته «محمدرضا آمویی» فرماندار شهرستان کرمانشاه، آرای مردم این حوزه در ۶۴۵ شعبه اخذ رای جمع آوری شد که از این تعداد ۵۴۵ شعبه در مرکز استان به اضافه یک شعبه ویژه اقلیت‌های مذهبی و ۱۰۰ شعبه نیز در بخش‌های فیروزآباد، ماهیدشت، کوزران و بیلوار دایر بود.

استان کرمانشاه هشت کرسی نمایندگی مجلس در ۶ حوزه انتخابیه دارد.

https://www.asianews.ir/u/e8M
اخبار مرتبط
ایرج ملکی، لطیفه‌گوی مجازی کاندیدای انتخابات مجلس شده است.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید