صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
یکشنبه / ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ / ۱۷:۰۰
کد خبر: 20267
گزارشگر: 464
۳۳۵
۰
۰
۶
معرفی کتاب؛

جشن امضای سفرنامه ژاپنی منصور ضابطیان در شهر کتاب مشهد

جشن امضای سفرنامه ژاپنی منصور ضابطیان در شهر کتاب مشهد
در ساعت پنج عصر جمعه ۱۸ اسفند، کتاب جدید منصور ضابطیان، با حضور این نویسنده و فعال رسانه‌ای خوشنام و مهربان در شهر کتاب مشهد رونمایی خواهد شد.به گزارش آسیانیوز؛
جمعه ۱۸ اسفند ساعت ۵ عصر علاقمندان می‌توانند این رویداد فرهنگی را در شهر کتاب مشهد واقع در چهارراه ابوطالب تجربه کنند و عصری دلپذیر برای خودشان و دوستانشان رقم بزنند.

کتاب «دودستی» جدیدترین سفرنامه‌ی منصور ضابطیان که نوشته‌ها و عکس‌های سفر به ژاپن این نویسنده خوش ذوق و صاحب سبک را در بر گرفته و به همت نشر مون به چاپ رسیده است، در این جشن دوستانه رونمایی خواهد شد.

ضابطیان درباره این کتاب می‌گوید: این سفرنامه هم نوشته و منتشر شد، این بار به بهانه سفر به ژاپن. سرزمین کیمونوهای پر گل، معبدهای باشکوه، خوراکی‌های هزار رنگ و مردمی محترم و گاه عجیب. خوشحالم که یازدهمین سفرنامه‌ام درباره سرزمینی ست که ایرانی‌ها دوستش دارند و درباره آن بسیار کنجکاو ‌هستند. «دو دستی» بهانه خوبی ست تا دوباره دور هم جمع شویم و‌این بار از ژاپن بگوییم. امسال هم شهر به شهر می‌آیم تا دیدار کنیم و از سفر، کتاب و فرهنگ حرف بزنیم.

جواد لگزیان
https://www.asianews.ir/u/e9e
اخبار مرتبط
در برنامه‌ی معرفی کتاب این هفته با پروفسور حسن امین به معرفی کتاب «زنی از مصر» نوشته‌ی جهان سادات، همسر انور سادات که با ترجمه‌ی مریم بیات در ایران منتشر شده است می‌پردزایم.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید