صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
چهارشنبه / ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ / ۱۴:۰۶
کد خبر: 20359
گزارشگر: 464
۳۰۴
۰
۰
۱
با پیگیری‌های حقوقی

ماجرای توقیف کشتی محموله نفتی آمریکا توسط ایران

ماجرای توقیف کشتی محموله نفتی آمریکا توسط ایران
در پی شکایت حقوقی بیماران پروانه ای، ایران محموله نفت‌کش آمریکایی را برای پرداخت خسارت و ضرر و زیان بیماران پروانه‌ای توقیف کرد.


تسنیم نوشت: در پی تحریم‌های کشور‌های غربی و به طور ویژه آمریکا که منجر به جلوگیری فروش دارو‌های مورد نیاز برای بیماران پروانه‌ای توسط یک شرکت سوئدی شده و صدمات شدید جسمانی و روحی را بر آن‌ها وارد ساخته است، بیماران پروانه‌ای (EB) شکایتی را علیه ایالات متحده آمریکا در دادگاه حقوقی روابط بین‌الملل (شعبه ۵۵) تهران انجام دادند.

بر همین اساس، با پیگیری‌های حقوقی انجام گرفته توسط وکیل پرونده، در نهایت دادگاه حکم توقیف محموله نفتی آمریکایی کشتی ADVANTAGE SWEET در خلیج فارس را صادر کرده و محموله این کشتی توقیف شد.

https://www.asianews.ir/u/eaL
اخبار مرتبط
در حال حاضر برای کمک به کسانی که به بیماری‌های گوناگونی مبتلا هستند، کمپین‌هایی راه‌اندازی شده است. از جمله بیمارانی که نیازمند کمک و یاری دیگران هستند، می‌توان به بیماران پروانه‌ای بی‌سرپرست اشاره کرد. این بیماری یک اختلال پوستی ژنتیکی است که تا امروز درمانی برای آن پیدا نشده و همچنین هزینه‌های دارو و نگهداری آن‌ها بسیار بالایی دارد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید