صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
یکشنبه / ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ / ۰۹:۱۴
کد خبر: 20436
گزارشگر: 464
۲۱۶
۰
۰
۲
سرپرست شرکت عمران خبر داد؛

متقاضیان مسکن مهر بخوانند/ تحویل ۱۰ هزار واحد تا پایان سال

متقاضیان مسکن مهر بخوانند/ تحویل ۱۰ هزار واحد  تا پایان سال
سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید از تحویل ۱۰ هزار واحد مسکن مهر در شهرهای پردیس و مهستان تا پایان سال خبر داد.به گزارش آسیانیوز، سعید غفوری در خصوص برنامه شرکت عمران شهرهای جدید برای تکمیل واحدهای باقی‌مانده مسکن مهر تحت‌ مسئولیت این شرکت اظهار کرد: حدود ۴۰ هزار واحد مسکن مهر در شهرهای جدید باقی‌مانده است که از این ۴۰ هزار واحد حدود ۱۰ هزار واحد که عمدتا در پردیس و مهستان است قبل از اتمام سال افتتاح و تحویل متقاضیان می‌شود.

غفوری ادامه داد: برای ۳۰ هزار واحد مساکن مهر باقی‌مانده در شهرهای جدید نیز هدف‌گذاری کرده‌ایم ۲۴ هزار واحد را تا قبل از تیرماه ۱۴۰۳ تکمیل و تحویل دهیم.

وی توضیح داد: در خصوص ۶۰۰۰ واحد باقی‌مانده مسکن مهر نیز در برنامه است تا پایان سال ۱۴۰۳ این تعداد واحد به اتمام برسد و تحویل متقاضیان شود.

منبع: ایسنا

https://www.asianews.ir/u/ec3
اخبار مرتبط
سال ۱۴۰۲ در آخرین روزهای خود است و بسیاری از مردم در پی قیمت مسکن برای خرید هستند و برخی دیگر در حال بررسی افزایش قیمت مسکن در سال ۱۴۰۳ هستند. به صورت معمول در بازه زمانی نزدیک به عید یک زمان بسیار مناسب برای ورود به مسئله خرید و فروش مسکن است و یک رشد نسبی در برخی از نقاط ایران را نیز داشته ایم نقاطی همچون: منقطه ۵، منطقه ۲ و محدوده های مرکزی مناطق ۹ و ۱۰ شاهد رشد در معاملات بوده ایم اما این معاملات به قوت سال‌های قبل نبوده و نیست.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید