صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
سه شنبه / ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ / ۱۲:۲۹
کد خبر: 20497
گزارشگر: 464
۲۲۷
۲
۰
۱
به دلیل نوسانات بازار؛

افت ۲۰ میلیونی «هایماS۸»در بازار امروز

افت ۲۰ میلیونی «هایماS۸»در بازار امروز
امروز «هایماS۸» در بازار افتی ۲۰ میلیونی داشت و این افت «تارا اتوماتV۲» هم با کاهش ۸ میلیونی در بازار قیمت‌گذاری شد.به گزارش آسیانیوز؛ فعالان بازار خودرو معتقدند آرامش روزهای اخیر بازار خودرو به روند کاهشی نرخ دلار در روزهای گذشته باز می‌گردد. در روزهای اخیر نرخ دلار شکل کاهشی داشت و این روند به صورت مستقیم بر خودروهای داخلی اثرگذاشت، روندی که امروز و با وجود تغییر نرخ دلار و افزایشی شدن آن همچنان ادامه داشت.

علاوه بر نرخ دلار فعالان بازار خودرو معتقدند نوسان به وجود آمده در بازار موجب شده تا شاهد تداوم سردرگمی در بازار و در نهایت دور شدن هرچه بیشتر خریدارن از بازار خودرو باشیم که این امر هم بر کاهشی شدن و بازگشت آرامش در بازار اثرگذار بوده است.

ارزیابی‌‌ها نشان می‌دهد امروز «هایماS۸» در بازار افتی ۲۰ میلیونی داشت و این افت «تارا اتوماتV۲» هم با کاهش ۸ میلیونی در بازار قیمت‌گذاری شد.

در میان محصولات ایران خودرو قیمت خودروهای «پژو۲۰۷ دنده‌ای»، «هایماS۸»، «تارا اتوماتV۲»، «پژو ۲۰۶ دنده‌ای»، «دنا پلاس ۶ دنده توربو» و «دنا پلاس توربو اتوماتAT » مورد ارزیابی قرار گرفت.

https://www.asianews.ir/u/ed1
اخبار مرتبط
شرکت ایران خودرو از عرضه و فروش قسطی خودروی هایما S7 در سامانه یکپارچه خبر داد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
پشتیبانی سمپا
۱۴۰۲/۱۲/۲۲
0
0
1

بسیار عالی

پشتیبانی سمپا
۱۴۰۲/۱۲/۲۲
5
0
1

ممنون از شما


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید