صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
یکشنبه / ۲۷ اسفند ۱۴۰۲ / ۰۹:۰۷
کد خبر: 20599
گزارشگر: 464
۱۴۹
۰
۰
۳
ضروریات درمان کودکان

محک، سازمان آرزوهای بزرگ و همت‌های بلند

محک، سازمان آرزوهای بزرگ و همت‌های بلند
مدیرعامل مؤسسه محک گفت تلاش می‌کنیم تا آرزوهای فرزندانمان از بودن یا نبودن به چگونه زندگی کردن در آینده تغییر کند.

به گزار آسیانیوز؛ مدیرعامل محک با بیان آن‌که محک سازمان آرزوهای بزرگ و همت‌های بلند است گفت: «ما در محک متعهد بودیم که آرزوهای بزرگ در زمان‌های وعده داده شده به بهره‌برداری برسد. این یک سیکل نیاز، عشق و تعهد را ایجاد کرده است و موتور محرک محک در تمام این ۳۳ سال بوده‌ است.»

وی با بیان آن‌که محک به صورت سیستمی اداره می‌شود و ممکن است به نظر برسد شبیه یک کارخانه عمل می‌کند گفت: «محک، کارخانه‌ای است که محصول ارزشمندی تولید می‌کند؛ محصول محک زندگی و حیات است که ارزشمندترین ودیعه خداوند به انسان‌هاست. ما در اینجا در حد خود کمک می‌کنیم تا ضروریات درمان کودکان فراهم شود؛ ۱۶ هزار کودک مبتلا به سرطان بهبودیافته که به مسیر زندگی باز می‌گردند؛ این داستان موفقیت، ارزشمند است.»

احمدیان با تأکید بر اینکه خانواده بزرگ محک در سال‌های فعالیت خود فقط با ماندن در بخش خیریه، عدم ورود به بهره‌برداری از بودجه‌های دولتی، عدم ورود به عملیات تجاری و همواره با اتکا به مردم، مسیر خود را طی می‌کند گفت: «امروز امیدوارانه آینده را نگاه می‌کنیم. در برنامه استراتژیک سه ساله خود، به تحول درمان بر اساس جدیدترین پروتکل‌ها و روش‌های درمانی که در بهترین بیمارستان‌های دنیا اجرا می‌شود، فکر می‌کنیم و در مسیر آن گام برمی‌داریم.»

وی افزود: «همکاری سازنده و علمی با چندین بیمارستان در کشورهای توسعه یافته انجام شده است تا پزشکان ما با روش‌های درمانی جدید آشنا شوند. زیرساخت‌های محک در حال توسعه دیجیتال است. مرکز تحقیقات محک دوره جدیدی از فعالیت خود را بر اساس داده‌های ناشی از درمان‌های جدید پیش می‌برد. بر همین اساس امیدواریم بتوانیم بیشترین ظرفیت بهره‌برداری را در بیمارستان داشته باشیم.»

احمدیان در پایان گفت: «این آرزوهای بزرگ می‌تواند همچنان لبخندهای امیدوارکننده‌ای بر لبان کودکان ما و خانواده‌هایشان بگذارد. ما تلاش می‌کنیم تا آرزوهای فرزندانمان از بودن یا نبودن به چگونه زندگی کردن در آینده تغییر کند.»

https://www.asianews.ir/u/eeH
اخبار مرتبط
مدیرعامل مؤسسه محک می‌گوید این مؤسسه در سال ۱۴۰۱ بیش از صد میلیارد تومان هزینه برای تأمین داروی کودکان مبتلا به سرطان صرف کرده است.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید