صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
یکشنبه / ۵ فروردین ۱۴۰۳ / ۱۳:۳۰
کد خبر: 20719
گزارشگر: 306
۱۰۷
۰
۰
۳
معاون ورزشی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزدخبر داد

۷۵ نوع بازی در شاد راه نور در انتظار خانواده ها

۷۵ نوع بازی در شاد راه نور در انتظار خانواده ها
یزد - معاون ورزشی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری از اجرای ۷۵ نوع بازی در «شاد راه نور» خبر داد

 

آسیانیوز / یزد ؛ «محمد رضا ربانی» معاون ورزشی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از اجرای ۷۵ نوع بازی در «شاد راه نور» خبر داد و گفت: از این تعداد ۴۷ ابربازی و ۲۸ بازی هیجانی، خانوادگی و بازی های لیوانی هستند.

 

وی ادامه داد: در نوروز سال گذشته تنها «۱۷ ابربازی» تدارک دیده شده بود که با توجه به استقبال بی نظیر مردم امسال ۳۰ ابر بازی جدید هم اضافه کردیم.

 

ربانی؛ ابربازی های «منچ، هاکی ، دوز، ماروپله، ابربسکتبال، فوتبال انسانی» را از مهمترین ابربازی های امسال عنوان کرد و گفت: بازی های تدارک دیده شده برای تمامی سنین از کودک گرفته نظیر ماهی گیری تا میانسال و کهنسال نظیر شطرنج در نظر گرفته شده و تماما رایگان است.

 

وی همچنین به برگزاری ۸ جشنواره ابربازی ها در طول سال گذشته اشاره کرد و ابراز داشت: این جشنواره ها در پارک ها، دانشگاه ها و فضاهای عمومی برگزار شده است.

 

گفتنی است، همشهریان و مهمانان نوروزی می‌توانند هرشب از ساعت ۱۹ تا ۲۳ با حضور در شاد راه نور واقع در بلوار بسیج (حدفاصل خیابان سلمان و کاشانی) با شرکت در بخش بازی های ورزشی لحظات شاد و مفرحی را در کنار خانواده تجربه نمایند.

 

شاد راه نور به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از ۲۸ اسفند ماه آغاز شده که با استقبال بینظیر شهروندان و مسافرین نوروزی همراه شده است.

سید محمد جواد عرفانفر

 

۷۵ نوع بازی در شاد راه نور در انتظار خانواده ها  ، محمد رضا ربانی معاون ورزشی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد

https://www.asianews.ir/u/egE
اخبار مرتبط
یزد - مدیر آموزش شهروندی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری با اشاره به برپایی غرفه های آموزش شهروندی در « شادراه نور» گفت: غرفه های آموزشی آموزش شهروندی در « شادراه نور» با استقبال پرشور مردم همراه شده است
یزد - همزمان با بهار معنویت و طبیعت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد به برپایی "شادراه نور" اقدام کرده است
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید