صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
سه شنبه / ۷ فروردین ۱۴۰۳ / ۰۱:۵۷
کد خبر: 20741
گزارشگر: 464
۹۲۰
۵
۰
۷
کالج بین‌المللی ابن سینا

دکتر سعید طاهر خانی را به عنوان مشاور تحقیق و توسعه دپارتمان منصوب کرد

دکتر سعید طاهر خانی را به عنوان مشاور تحقیق و توسعه دپارتمان منصوب کرد
کالج بین‌المللی ابن سینا با توجه به هدف والای کارآفرینی اجتماعی با تدبیر دکتر حسین چناری موسس و ریاست کالج و به توصیه دکتر ملیکا ملک آرا مدیریت دپارتمان نوآوری و کارآفرینی جناب آقای دکتر سعید طاهر خانی را طی حکم رسمی به عنوان مشاور تحقیق و توسعه دپارتمان منصوب کرد.

به گزارش آسیانیوز؛ دکتر سعید طاهر خانی دکترای شیمی آلی که معلولیت ناشی از بیماری «اس ام ای» را پشت سر گذاشته و تاکنون چندین شرکت و کارخانه را راه‌اندازی کرده است در گفتگو با خبرنگار ما با تشکر از مدیریت کالج از برنامه‌های جدید خود خبر داد.

کارآفرین برتر و جوان برتر سال ۹۶ دکتر سعید طاهر خانی نوید داد که با استفاده از تجربیات خود در شرکت تولید مواد شوینده پیرول و کارگاه تولید و بسته‌بندی پکیج بیمارستانی گامهایی شایسته برای آموزش جوانان کارآفرین بردارد و با لبخند اضافه کرد نسل نوین کارآفرینی اجتماعی در راه است.

دکتر سعید طاهر خانی

https://www.asianews.ir/u/eh1
اخبار مرتبط
از اولین آموزشگاه در محله خاک سفید تا کالج بین المللی ابن سینا گرجستان دکتر حسین چناری مهارت‌محوری را اصل کاری خود تعریف می‌کند، اصلی که هدف نهایی آن همکاری تمام عیار دانشگاه و صنعت برای پیشرفت اقتصاد کشور است.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
Rasa
۱۴۰۳/۰۱/۰۷
5
0
1

از دیدگاه والای این کالج ،از نگاه آقای دکتر چناری و خانم دکتر ملک آرا بسیار لذت بردم دکتر طاهر خانی گرامی باعث افتخار هستید

الهام خورسند
۱۴۰۳/۰۱/۰۷
0
0
1

تبریک به جناب دکتر طاهرخانی، ایشون باعث افتخار هر ایرانی هستند، با آرزوی موفقیت های بیشتر برای ایشون که در عمل ثابت کردند، معلولیت ،محدودیت نیست.

دکتر امیریان
۱۴۰۳/۰۱/۰۷
5
0
1

نسل پنجم دانشگاه باید رویکرد نوین داشته باشد که در دنیای امروز ضرورت کارافرینی اجتماعی به شدت احساس میشود به عنوان مدرس دانشگاه از مطالعه این خبر خرسند شدم ...سپاس از اقای دکتر چناری خانم دکتر ملیکا ملک آرا و سر تعظیم به دکتر طاهرخانی توانمند

مهدی زرنگار
۱۴۰۳/۰۱/۰۷
5
0
1

بسیار تبریک میگم به شما خانم دکتر ملک آرا . با آرزوی توفیق برای شما و کالج محترم ابن سینای گرجستان

ناشناس
۱۴۰۳/۰۱/۰۹
5
0
1

با آرزوی توفیق و اثرگذاری روزافزون برای دوستان گرامی������


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید