صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
جمعه / ۱۰ فروردین ۱۴۰۳ / ۲۳:۰۶
کد خبر: 20783
گزارشگر: 464
۱۴۱۱
۰
۰
۲
حمله با چاقو به یک مجری تلویزیونی

آخرین جزئیات حمله به مجری شبکه ایران اینترنشنال در لندن

آخرین جزئیات حمله به مجری شبکه ایران اینترنشنال در لندن
افراد ناشناس در این حمله «با ضربات چاقو چندین نقطه از بدنش را مجروح کردند» و پوریا زراعتی در حال حاضر در بیمارستان بستری و «وضعیتش پایدار» است.

به گزارش آسیانیوز؛ شبکه ایران اینترنشنال خبر داد که پوریا زراعتی، از مجریان این شبکه، روز جمعه، دهم فروردین، در لندن هدف حمله چند «مرد ناشناس» قرار گرفته است.

به نوشته این شبکه، آقای زراعتی، مجری برنامه «حرف آخر» در این شبکه، روز جمعه در برابر محل سکونت خود در شهر لندن با چاقو هدف حمله چند مرد ناشناس قرار گرفته است.

از هویت این افراد و انگیزه این حمله هنوز اطلاعی در دست نیست، اما به نوشته این شبکه پلیس لندن «مشغول تحقیق درباره این حمله است».

افراد ناشناس در این حمله «با ضربات چاقو چندین نقطه از بدنش را مجروح کردند» و پوریا زراعتی در حال حاضر در بیمارستان بستری و «وضعیتش پایدار» است.

شبکه ایران‌اینترنشنال در آبان ۱۴۰۱، در بحبوحه اعتراضات «زن، زندگی، آزادی»، از تهدید سپاه پاسداران علیه دو تن از خبرنگاران خود خبر داده بود.

یک سال بعد، در آذرماه ۱۴۰۲، شبکه خبری آی‌تی‌وی در بریتانیا در گزارشی اختصاصی خبر داد که «جاسوسان ایرانی» به یک «قاچاقچی انسان» سفارش داده بودند در اِزای دریافت مبلغ ۲۰۰ هزار دلار، این دو مجری شبکه ایران اینترنشنال را در لندن ترور کند.

پوریا زراعتی پس از چند سال کار در شبکه «من و تو» در سال ۱۴۰۱ به شبکه ایران اینترنشنال پیوست.

پلیس متروپولیتن اعلام کرد افسران متخصص ضدتروریسم تحقیقات درباره حمله با چاقو به پوریا زراعتی را رهبری می‌کنند. رییس واحد ضدتروریسم پلیس بریتانیا با تاکید بر هشیاری این واحد درباره انگیز‌ه‌های این اقدام، گفت گشت‌های بیشتر برای احتیاط به منطقه حمله و نقاطی در لندن اعزام شدند.

شبکه ایران‌اینترنشنال در خبری کوتاه درباره وضعیت مجری برنامه «حرف آخر» نوشت، چند مَرد ناشناس به چندین نقطه از بدن زراعتی ضربه زدند و او را مجروح کردند.

این شبکه نوشته است، وی در حال حاضر در بیمارستان بستری است و وضعیت‌اش پایدار است و پلیس لندن تحقیق درباره این حمله را آغاز کرده است.

https://www.asianews.ir/u/ehH
اخبار مرتبط
توزیع میوه شب عید از ۲۰ اسفند با تخفیف و نحوه عرضه گوشت و مرغ و کالاهای اساسی از موضوعاتی است که در برنامه میز اقتصاد شبکه خبر اطلاع رسانی شد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید