صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
سه شنبه / ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ / ۱۳:۳۹
کد خبر: 20832
گزارشگر: 464
۱۷۴
۰
۰
۱
به واسطه حمله اسرائیل به کنسولگری جمهوری اسلامی در دمشق؛

انفجار قیمت‌ در بازار سکه و دلار

انفجار قیمت‌ در بازار سکه و دلار
مرور قیمت‌ها تا لحظه تنظیم این خبر نشان می‌دهد که هر سکه طلا به ۴۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، نیم سکه به ۲۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و ربع سکه به ۱۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسیده است.

به گزارش آسیانیوز؛ در پی تنش ایجاد شده در بازار طلا و ارز به واسطه حمله اسرائیل به کنسولگری جمهوری اسلامی در دمشق، قیمت سکه طلا در بازار تهران از ۴۱ میلیون تومان فراتر رفت و هر دلار آمریکا به ۶۳ هزار تومان فروخته شد.

مرور وب‌سایت‌های اطلاع رسانی طلا و ارز و کانال‌های تلگرامی نشان می‌دهد که در ساعات گذشته سکه طلا بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش را تجربه کرده است.

قیمت سکه طلا در بازار ایران

در بازار ارز نیز هر دلار آمریکا از کانال ۶۱ هزار تومان به ۶۳ هزار تومان صعود کرده است.

برهمین اساس قیمت هر یورو به ۶۸ هزار تومان و هر پوند انگلیس به ۷۹ هزار و ۳۰۰ تومان رسیده است.

مرور قیمت‌ها تا لحظه تنظیم این خبر نشان می‌دهد که هر سکه طلا به ۴۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، نیم سکه به ۲۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و ربع سکه به ۱۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسیده است.

قیمت ارز در بازار ایران

روز گذشته در پی حمله هوایی اسرائیل به مقر فرماندهان نیروی قدس سپاه در ساختمان کنسولگری در مجاورت سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق، دست‌کم هفت نفر از فرماندهان سپاه کشته شدند.

یک روزنامه‌نگار اقتصادی به صدای آمریکا گفته است که واکنش احتمالی جمهوری اسلامی به این حمله و احتمال بالا گرفتن تنش‌ها در منطقه بازار ارز در ایران را دستخوش نوسانات شدید خواهد کرد و بر اساس نوع واکنش جمهوری اسلامی، احتمال عبور دلار از ۷۰ هزار تومان در روزهای پیش رو نیز وجود دارد.

رضا غیبی معتقد است تحولات ساعات گذشته در بازار ارز و طلا نشان می‌دهد که با اولین واکنش جدی جمهوری اسلامی به این اقدام اسرائیل باید منتظر انفجار قیمت‌ها در بازار بود.

https://www.asianews.ir/u/eiq
اخبار مرتبط
هر اونس طلا، امروز به ۲,۲۳۲ (دو هزار و دویست و سی و دو) دلار رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۵۳ درصدی داشته است.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید