صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
چهارشنبه / ۲۲ فروردین ۱۴۰۳ / ۱۴:۳۲
کد خبر: 20995
گزارشگر: 464
۱۶۲
۰
۰
۴
دادگستری کل خوزستان توضیح داد؛

جزئیات جدید از پرونده فساد بندر امام خمینی

جزئیات جدید از پرونده فساد بندر امام خمینی
دادستان عمومی و انقلاب بندر امام خمینی گفت: در ادامه تحقیقات پرونده تخلفات کارکنان شهرداری بندر امام خمینی(ره)، دو نفر دیگر از کارمندان این شهرداری با دستور قضایی بازداشت شدند.


به گزارش آسیانیوز؛ محمدرضا جعفری اصل، این اقدام را در راستای مبارزه قاطع دادگستری استان خوزستان با مفاسد اقتصادی برشمرد و اتهامات متهمان بازداشت‌شده را تخلفات مالی عنوان کرد.

دادگستری کل خوزستان، با اشاره به اینکه تعداد بازداشت‌شدگان تاکنون به شش نفر رسیده است، افزود: بازداشت‌شدگان متهم به ارتکاب تخلفات و فساد گسترده مالی هستند و در این خصوص پرونده قضایی تشکیل و تحقیقات برای کشف ابعاد این پرونده و شناسایی عوامل دخیل در موضوع، تحت نظر معاون دادستان در حال انجام است.

پلیس فتای گیلان هشدار داد: شهروندان به لینک‌های افراد ناشناس و با عناوینی مانند تخفیف به مناسبت عید فطر وارد نشوند.

وی تصریح کرد: این دادستانی بدون اغماض و چشم‌پوشی، با فساد و مفسدان چه مردم عادی باشند و چه کارگزار حکومتی، برخورد می‌کند، البته به فساد فردی که کارگزار نظام است قاطعانه‌تر و بدون مماشات رسیدگی می‌شود.

https://www.asianews.ir/u/el1
اخبار مرتبط
محمود نجفی‌ عرب، رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در نهمین همایش مبارزه با فساد گفت: «من با عمر انقلاب در فضای کسب‌وکار بوده‌ام و باور دارم هر چند در طی این سال‌ها حاکمیت با جدیت به دنبال مبارزه با فساد بوده، اما موفقیت چندانی در این زمینه حاصل نکرده است؛ این اتفاق برآمده از آن است که در زمینه فساد به معلول پرداخته‌ایم نه عامل و این روند همچنان ادامه دارد.»
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید