صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
شنبه / ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ / ۱۲:۴۹
کد خبر: 21028
گزارشگر: 464
۱۹۸
۰
۰
۱
بازار در نخستین روز هفته

۲۵ فروردین| قیمت طلا، سکه و دلار امروز شنبه

۲۵ فروردین|  قیمت طلا، سکه و دلار امروز شنبه
قیمت طلا افزایش یافت و هر گرم طلا ۱۸ عیار، امروز به ۳,۷۸۸,۴۰۰ (سه میلیون و هفتصد و هشتاد و هشت هزار و چهارصد ) تومان رسید که نسبت به ۴ روز پیش، افزایش ۴.۳۸ درصدی داشته است.


به گزارش آسیانیوز،
امروز قیمت طلا و سکه در جریان معاملات بازار بالا رفت، قیمت دلار مبادله ای در بازار داخلی هم ۴۳,۵۶۷ (چهل و سه هزار و پانصد و شصت و هفت ) تومان قیمت خورد.

بازار در نخستین روز هفته شاهد روند صعودی قیمت هاست.

قیمت اونس طلا امروزهر اونس طلا، امروز به ۲,۳۴۳ (دو هزار و سیصد و چهل و سه) دلار رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۱.۸ درصدی داشته است.

آخرین نرخ گرم طلا ۱۸ عیارقیمت طلا افزایش یافت و هر گرم طلا ۱۸ عیار، امروز به ۳,۷۸۸,۴۰۰ (سه میلیون و هفتصد و هشتاد و هشت هزار و چهارصد ) تومان رسید که نسبت به ۴ روز پیش، افزایش ۴.۳۸ درصدی داشته است.

قیمت مثقال طلا ۱۸ عیار امروزهمچنین هر مثقال طلا ۱۸ عیار با افزایش ۴.۷۸ درصدی نسبت به ۴ روز پیش، ۱۶,۳۹۵,۰۰۰ (شانزده میلیون و سیصد و نود و پنج هزار) تومان معامله شد.

قیمت دلار مبادله ای امروزقیمت دلار مبادله ای در بازار داخلی هم ۴۳,۵۶۷ (چهل و سه هزار و پانصد و شصت و هفت ) تومان قیمت خورد.


آخرین نرخ یورو مبادله اییورو مبادله ای، امروز به ۴۶,۳۹۰ (چهل و شش هزار و سیصد و نود ) تومان رسید که نسبت به ۴ روز پیش، کاهش ۱.۹۳ درصدی داشته است.

آخرین نرخ پوندپوند امروز با افزایش ۰.۹۳ درصدی، از ۸۰,۳۹۱ (هشتاد هزار و سیصد و نود و یک ) تومان به ۸۱,۱۵۰ (هشتاد و یک هزار و یکصد و پنجاه ) تومان رسید.

قیمت درهم امارات مبادله ای امروزدرهم امارات مبادله ای در بازار داخلی هم ۱۱,۸۶۳ (یازده هزار و هشتصد و شصت و سه ) تومان قیمت خورد.

قیمت لیر ترکیه امروزلیر ترکیه، امروز به ۲,۰۱۵ (دو هزار و پانزده ) تومان رسید که نسبت به ۴ روز پیش، افزایش ۲.۲۳ درصدی داشته است.

قیمت دلار کانادا امروزهمچنین دلار کانادا با کاهش ۰.۲۵ درصدی نسبت به ۴ روز پیش، ۴۷,۳۰۰ (چهل و هفت هزار و سیصد ) تومان معامله شد.

آخرین نرخ دلار استرالیادلار استرالیا، امروز به ۴۲,۲۵۰ (چهل و دو هزار و دویست و پنجاه ) تومان رسید که نسبت به ۴ روز پیش، افزایش ۰.۸۲ درصدی داشته است.

قیمت دینار عراق امروزهمچنین دینار عراق با افزایش ۲.۰۴ درصدی نسبت به ۴ روز پیش، ۴۹ (چهل و نه ) تومان معامله شد.

آخرین نرخ سکه امامیقیمت سکه امامی به ۴۵,۰۰۰,۰۰۰ (چهل و پنج میلیون) تومان رسید که نسبت به ۴ روز پیش، افزایش ۳.۷۷ درصدی داشته است.


آخرین نرخ نیم سکهنیم سکه، امروز به ۲۶,۵۰۰,۰۰۰ (بیست و شش میلیون و پانصد هزار) تومان رسید که نسبت به ۴ روز پیش، افزایش ۴.۹ درصدی داشته است.

قیمت ربع سکه امروزهمچنین ربع سکه با افزایش ۷.۸۷ درصدی نسبت به ۴ روز پیش، ۱۶,۵۰۰,۰۰۰ (شانزده میلیون و پانصد هزار) تومان معامله شد.

آخرین نرخ سکه گرمیهمچنین هر سکه گرمی با افزایش ۷.۸۹ درصدی نسبت به ۴ روز پیش، ۷,۶۰۰,۰۰۰ (هفت میلیون و ششصد هزار) تومان معامله شد.
https://www.asianews.ir/u/ely
اخبار مرتبط
قیمت طلا ثبات داشت و هر گرم طلا ۱۸ عیار، امروز به ۳,۶۰۱,۶۰۰ (سه میلیون و ششصد و یک هزار و ششصد ) تومان رسید.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید