صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
پنج شنبه / ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ / ۱۳:۵۸
کد خبر: 21454
گزارشگر: 464
۲۱۴
۰
۰
۷
مهم‌ترین رویداد تجاری

اختتامیه نمایشگاه ایران اکسپو

اختتامیه نمایشگاه ایران اکسپو
نمایشگاه ایران اکسپو ۱۴۰۳ بزرگ‌ترین و مهم‌ترین رویداد تجاری در راستای نمایش توانمندی‌های صادراتی با بازارهای بین‌المللی است که از روز شنبه ۸ اردیبهشت‌ماه کار خود را آغاز کرد و پس از ۵ روز برگزاری، به کار خود پایان داد.

به گزارش آسیانیوز؛ در این نمایشگاه شرکت‌ها و بازرگانان از کشورهای مختلف دنیا، حضور داشتند و اقدام به مذاکره و برقراری تعاملات تجاری با بزرگ‌ترین برندهای صنعتی ایران در حوزه‌های صنعتی مختلف کردند.

در نمایشگاه ایران اکسپو امسال، محصولات و دستاوردها در حوزه‌های مختلف صنعتی و کشاورزی در هفت گروه کالایی از جمله صنایع غذایی، کشاورزی و شیلات، صنعت، فرش و صنایع‌دستی و گردشگری، دارو، تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی، محصولات شیمیایی، آرایشی و بهداشتی، صنعت ساحتمان و خدمات فنی ـ مهندسی و پتروشیمی عرضه شدند.

در روز اختتامیه سری زدیم به سالن صنایع غذایی و کشاورزی این نمایشگاه و دیدار و گفت‌و‌گویی داشتیم با دکتر محمود سمیعی نصر، کارشناس برندینگ و برند استراتژیست که به دعوت تعدادی از برندهای ایرانی به بازدید غرفه‌های آنان آمده بودند. پیش از این به ابتکار زنده‌یاد ایرج جمشیدی، سلسله برنامه‌های برند و برندینگ با آقای دکتر نصر در آسیانیوز ایران تهیه شده است و همه‌ گفت‌وگوها در کانال‌های رسانه‌ای آسیانیوز در دسترس است.

https://www.asianews.ir/u/esA
اخبار مرتبط
نمایشگاه ایران اکسپو ۱۴۰۳ بزرگ‌ترین و مهم‌ترین رویداد تجاری در راستای نمایش توانمندی‌های صادراتی با بازارهای بین‌المللی که از روز شنبه ۸ اردیبهشت ماه کار خود را آغاز کرده بود، امروز و پس از ۵ روز برگزاری، به کار خود پایان داد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید