صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
جمعه / ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ / ۱۴:۲۰
کد خبر: 21629
گزارشگر: 464
۱۱۱
۰
۰
۳
به منظور مدیریت و نظارت بر ترافیک

پلیس: ضرورت دسترسی به دوربین های مراکز عمومی

پلیس: ضرورت دسترسی به دوربین های مراکز عمومی
وی با بیان اینکه البته دسترسی پلیس تنها به دوربین‌هایی است که به معابر اصلی دید داشته باشد، گفت: به عنوان مثال می‌شود پلیس راهور دسترسی به دوربین پمپ های بنزین، اماکن تجاری (پاساژها) و حتی مراکز انتظامی داشته باشد.

به گزارش آسیانیوز؛ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از ضرورت دسترسی به دوربین‌های مراکز عمومی برای پلیس راهور به منظور مدیریت و نظارت بر ترافیک خبر داد.

 سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور؛ رئیس پلیس راهور تهران بزرگ اظهار کرد: پلیس راهور برای نظارت بهتر به معابر شهر به منظور مدیریت ترافیک نیاز دارد تا به دوربین‌های برخی از اماکن دسترسی داشته باشد.

وی با بیان اینکه البته دسترسی پلیس تنها به دوربین‌هایی است که به معابر اصلی دید داشته باشد، گفت: به عنوان مثال می‌شود پلیس راهور دسترسی به دوربین پمپ‌های بنزین، اماکن تجاری (پاساژها) و حتی مراکز انتظامی داشته باشد.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: این دسترسی به دلیل کم بودن دوربین‌های نظارتی پلیس راهور است و با این دسترسی صرفا وضعیت ترافیک پایش می‌شود و به هیچ عنوان از این دوربین‌ها برای ثبت جریمه استفاده نمی‌شود.

سرهنگ موسوی پور بیان کرد: سال گذشته دسترسی به دوربین‌های 4 نقطه از تهران به پلیس راهور داده شد و بنا داریم تا امسال هر ماه دسترسی به دوربین‌های 20 نقطه را داشته باشیم تا برای پایش و مدیریت ترافیک مشکلی نداشته باشیم.

https://www.asianews.ir/u/evr
اخبار مرتبط
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از رانندگان خواست هنگام تصادفات خسارتی از حادثه عکس و فیلم تهیه کرده و سپس با رعایت احتیاط خودرو‌ها را به منتهی الیه سمت راست راه هدایت کرده ه تا از به وجود آمدن ترافیک پشت سر تصادف خودداری شود.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید