صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
چهارشنبه / ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ / ۱۵:۵۳
کد خبر: 21782
گزارشگر: 464
۱۴۵
۰
۰
۲
براساس اعلام منابع آگاه

هواپیمای شخصی ترامپ دچار سانحه هوایی شد

هواپیمای شخصی ترامپ دچار سانحه هوایی شد
هواپیمای شخصی متعلق به رئیس جمهور سابق آمریکا در هنگام فرود در فرودگاه بین‌المللی فلوریدا، دچار سانحه شد.


به گزارش آسیانیوز؛ براساس اعلام منابع آگاه، هواپیمای شخصی دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا در هنگام فرود در فرودگاه بین‌المللی پالم بیچ در ایالت فلوریدا، به یک هواپیمای تجاری بدون سرنشین برخورد کرد.

رئیس‌جمهور آمریکا در اظهاراتی انتقادی علیه رئیس‌جمهور پیشین این کشور عنوان کرد که او پس از شکست در انتخابات ۲۰۲۰ کنترل خود را از دست داد و اکنون تعادل روحی چندانی ندارد.

سازمان هوانوردی فدرال آمریکا وقوع این حادثه را روز یکشنبه اعلام کرد اما اشاره به مالک این هواپیما نکرده بود! هنوز مشخص نیست که آیا در زمان سانحه ترامپ در هواپیما بوده است یا خیر. نامزد جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ آمریکا یک روز قبل از سانحه برای برگزاری گردهمایی انتخاباتی در «وایلدوود» راهی نیوجرسی شده بود.

ترامپ در سال ۲۰۱۱ این بوئینگ ۷۵۷ را به قیمت ۱۰۰ میلیون دلار خریداری کرد و از آن زمان به بعد، این هواپیما تغییرات سفارشی زیادی داشته است. این هواپیما در کارزار انتخاباتی ۲۰۱۶ ترامپ نقش بزرگی را ایفا کرد و در عمده گردهمایی‌ها، تصویر پس‌زمینه را تشکیل می‌داد.

https://www.asianews.ir/u/exW
اخبار مرتبط
دفتر ملانیا ترامپ، در بیانیه‌ای با اعلام این موضوع نوشت: «اگرچه بارون از انتخاب شدن به‌عنوان یکی از نمایندگان حزب جمهوری‌خواهان در فلوریدا مفتخر است، متاسفانه به دلیل تعهدات از قبل تعیین شده، این دعوت را رد می‌کند.»
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید