صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
جمعه / ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ / ۲۲:۴۲
کد خبر: 21829
گزارشگر: 464
۱۹۸
۰
۰
۲
از ۲۹ اردیبهشت

افتتاح بیست‌و‌پنجمین نمایشگاه ایران هلث

افتتاح بیست‌و‌پنجمین نمایشگاه ایران هلث
بیست‌و‌پنجمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی از ۲۹ اردیبهشت با حضور ۷۰۲ شرکت داخلی و خارجی افتتاح شد.


  به گزارش آسیانیوز؛ در این دوره شرکت‌هایی از ۱۴ کشور خارجی حضور پیدا کرده‌اند و همچنین بیش از ۱۰۰ مهمان خارجی از ۱۰ کشور مختلف با هدف آشنایی با آخرین دستاوردهای ایران در این نمایشگاه حضور خواهند یافت.

به گفته اسحاق عامری، معاون فنی اداره کل تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو، ارزش بازار تجهیزات پزشکی ایران ۳ میلیارد دلار است که این نمایشگاه می‌تواند فرصت مناسبی برای ارائه‌ توانمندی‌های ایران در این زمینه باشد. در حال حاضر ۱۷۰۰ شرکت فعال در حوزه تجهیزات و ملزومات پزشکی در ایران فعال‌اند که ۴۰۰ مورد آن دانش‌بنیان هستند. در این دوره ۹۱ شرکت دانش‌بنیان به صورت مستقیم مشارکت داشته و ۵۰ شرکت دانش‌بنیان نیز در پاویون‌ها مستقرند.

گفتنی است بیست‌و‌پنجمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی از امروز ۲۹ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.


https://www.asianews.ir/u/eyH
اخبار مرتبط
بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی «ایران‌هلث» با محوریت پارک فناوری پردیس، اردیبهشت ۱۴۰۳ با حضور شرکت‌های حوزه سلامت برگزار می‌شود.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید