صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
دوشنبه / ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ / ۱۳:۵۳
کد خبر: 21889
گزارشگر: 464
۱۳۶
۰
۰
۰
خبر مهم وزیر اقتصاد

جزئیات واریز حقوق و یارانه از زبان خاندوزی

جزئیات واریز حقوق و یارانه از زبان خاندوزی
وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه هیچ مشکلی در تامین و ارائه خدمات وجود ندارد، گفت: در حوزه پرداخت مالی، بودجه‌ریزی و خزانه‌داری به همین ترتیب حقوق بازنشستگان و کارمندان و یارانه‌های نقدی پرداخت شده و یا در مرحله پایانی در حوزه اجرایی بانکی است و امروز خاتمه پیدا خواهد کرد.

احسان خاندوزی امروز (دوشنبه) درباره جلسه فوق‌العاده هیات دولت، اظهار داشت: چه در تامین کالاهای اساسی، حوزه انرژی و سوخ و چه در حوزه خدمات مالی بانکی و پولی هیچ مشکلی در تامین و ارائه خدمات وجود ندارد.

وی با اشاره به حوزه پرداخت مالی، بودجه‌ریزی و خزانه‌داری افزود: به همین ترتیب حقوق بازنشستگان و کارمندان و یارانه‌های نقدی پرداخت شده و یا در مرحله پایانی در حوزه اجراییات است که ادامه پیدا خواهد کرد.

وزیر اقتصاد با بیان اینکه بر اساس گزارش شاخص‌های وضعیت اقتصادی، شرایط کاملاً با ثبات و تحت مدیریت بخش‌های اقتصادی کشور است، گفت: مقرر شد کمیته ستاد اقتصادی دولت به صورت روزانه پایش مستمر را تا پایان دوره ماموریت این دولت ارائه کند تا خللی در عملکرد دستگاه‌های اقتصادی کشور رخ ندهد و این روند به شکل روزانه ادامه بدهند و گزارش به معاون اول ارائه می‌شود.

خاندوزی تاکید کرد: اگر نیاز به تدابیر فوریتی باشد توسط معاون اول رئیس جمهور و یا هیات دولت اتفاق می‌افتد.

وی با اشاره به اینکه جلسه امروز هیات دولت با ثبات و امیدبخش بود، بیان کرد: جلسه فوق‌العاده امروز هفت صبح در محل همیشگی با ریاست آقای مخبر برگزار شد و با توجه به مشی آیت‌الله رئیسی، اعضای هیات دولت از آخرین وضعیت در حوزه‌های کاری خود ارائه کردند.

وزیر اقتصاد گفت: وزرا و اعضای اقتصادی دولت، روسای سازمان برنامه بودجه و بانک مرکزی گزارشی به هیات وزیران ارائه کردند.

خاندوزی با بیان اینکه سه سال سیره و مشی آیت‌الله رئیسی برای همه اعضای دولت درس‌آموز بوده است، ادامه داد: این ارتباط فراتر از رابطه کابینه به جهت پیروی از مشی یک سیاستمدار، صادق، مردمی، مجاهد خستگی‌ناپذیر، ولایت‌مدار، دغدغه‌مند مشکلات مردم بود و با همگرایی خوبی در هیات دولت و کابینه مواجه بودیم.

وی عنوان کرد: آقای مخبر ضمن تاکید بر ادامه مسیر و همان شیوه آیت‌الله رئیسی و تدبیر امور روزانه تاکید کرد، فضای همدلی امروز وجود داشت و بدون هیچ‌گونه کاستی و خللی ادامه دارد. همچنین امروز چند مصوبه امروز هیات دولت داشت و چند مصوبه گذشته که در دستور کار باقی مانده بود هم رای گیری و ابلاغ خواهد شد.

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: مسیر امور اداره کشور به شکل عادی ادامه خواهد داشت.
https://www.asianews.ir/u/ezH
اخبار مرتبط
بر این اساس، آئین نامه این تبصره در حال تدوین است و طبق قانون ۳ ماه پس از ابلاغ قانون بودجه باید این بازنگری در گردش مالی خانوار‌های یارانه بگیر انجام شود.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید