صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
پنج شنبه / ۳ خرداد ۱۴۰۳ / ۰۹:۳۹
کد خبر: 21940
گزارشگر: 464
۱۴۷
۰
۰
۲
هشدار پلیس راهور:

تهرانی‌ها فریب خلوتی معابر را نخورند

تهرانی‌ها فریب خلوتی معابر را نخورند
رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به بارش باران گفت: شب گذشته در برخی مناطق شهر، بارش باران گزارش شده است که این مسئله باعث سر بودن معابر می شود؛ بنابراین به همه رانندگان علی الخصوص موتورسیکلت سواران توصیه می کنم سرعت مجاز هر معبر را رعایت کنند.

به گزارش آسیانیوز؛ رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه معابر پایتخت خلوت است؛ به رانندگان هشدار داد: فریب خلوتی معابر را نخورید و با سرعت مجاز رانندگی کنید.

سرهنگ علی اصغر شریفی درباره وضعیت ترافیکی پایتخت گفت : با توجه به تعطیلی روز گذشته، در بررسی همکاران من مشخص شد از صبح امروز معابر شهر تهران بسیار خلوت است که به همین دلیل به رانندگان توصیه می کنم فریب خلوتی معابر را نخورند و قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.

وی افزود: متاسفانه برخی رانندگان با دیدن خلوتی معابر شهر ،سرعت خود را افزایش می دهند، سبقت غیرمجاز می گیرند و یا حرکات نمایشی مانند لایی کشی انجام می دهند که تمامی این تخلف ها بسیار خطرناک بوده و حادثه آفرین هستند.

با توجه به برگزاری مراسم تشییع آیت‌الله شهید دکتر سید محمدعلی آل هاشم، اخدمات‌دهی مترو و اتوبوس‌های مسیر بی‌آرتی از ساعت ۷ صبح تا ۲۱ به صورت رایگان خواهد بود.

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به بارش باران ادامه داد: همچنین شب گذشته در برخی مناطق شهر، بارش باران گزارش شده است که این مسئله نیز باعث سر بودن معابر می شود؛ بنابراین به همه رانندگان علی الخصوص موتورسیکلت سواران توصیه می کنم سرعت مجاز هر معبر را رعایت کنند.

شریفی گفت: انجام هرگونه تخلفی باعث به خطر افتادن جان خود و دیگران می شود؛ بنابراین امیدواریم رانندگان این مسئله را مدنظر قرار دهند و دچار وسوسه سرعت نشوند.

وی به رانندگان متخلف هشدار داد که تیم های پلیس راهور تهران بزرگ در تمامی تقاطع ها و معابر و میادین شهر تهران به منظور کنترل سرعت ها و سبقت ها حضور دارند.

https://www.asianews.ir/u/eAu
اخبار مرتبط
معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه یک تخلف ساده منجر به ترافیک و سد معبر بزرگ می‌شود، گفت: «پارک در ایستگاه‌های اتوبوس و تاکسی ممنوع است.»
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید