صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
دوشنبه / ۷ خرداد ۱۴۰۳ / ۰۱:۴۱
کد خبر: 22010
گزارشگر: 464
۱۷۲
۰
۰
۲
وعده ترامپ

انتخابات ایالات متحده و چشم‌انداز ارزهای دیجیتال

انتخابات ایالات متحده و چشم‌انداز ارزهای دیجیتال
دونالد ترامپ متعهد شده در صورت انتخاب مجدد ‌به‌عنوان رئیس‌جمهور آمریکا از صنعت رو‌به‌رشد ارزهای دیجیتال حمایت کند و این مورد نشان‌دهنده تغییر احتمالی در سیاست ارزهای دیجیتال ایالات ‌متحده خواهد بود.

به گزارش آسیانیوز؛ دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا، برنامه‌های خود را برای حمایت از شرکت‌های ارزهای دیجیتال تشریح کرده است. این حرکت در بحبوحه نگرانی‌ها مبنی بر تغییر شرکت‌های نوآور در بخش ارزهای دیجیتال به دلیل قوانین نامطلوب صورت می‌گیرد.

بنابراین تعهد ترامپ به ایجاد محیط مساعد برای کسب‌وکارهای ارز دیجیتال می‌تواند تغییر قابل توجهی در سیاست ایالات‌متحده باشد. ترامپ تأکید کرد که حمایت او فراتر از شرکت‌های منفرد و به کل صنعت کریپتو گسترش می‌یابد. او این بخش را «صنعتی جدید و روبه‌رشد» توصیف کرد، اصطلاحی که نشان‌دهنده درک عمیق پتانسیل آن است. این تأیید می‌تواند سرمایه‌گذاری‌ها و نوآوری‌های بیشتری را در بازار کریپتو ایالات‌متحده تشویق کند.

با در نظر گرفتن چشم‌انداز نظارتی فعلی، به نظر می رسد دولت بایدن در حال انجام تغییرات قابل‌توجهی است. علیرغم انتظارات اولیه مبنی بر اینکه کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا احتمالا برنامه‌های صندوق قابل معامله در بورس اتریوم را نمی‌پذیرد، به تازگی این تنظیم‌کننده هشت پیشنهاد مختلف را تأیید کرده است. این حرکت غیرمنتظره توسط بسیاری از تحلیلگران به‌عنوان تصمیم سیاسی استراتژیک تعبیر شده است که اهمیت فزاینده ارز دیجیتال در انتخابات ریاست‌جمهوری آینده ایالات‌متحده را برجسته می‌کند.

به نقل از کوین، حمایت مجدد دونالد ترامپ از صنعت ارزهای دیجیتال، همراه با محورهای نظارتی اخیر دولت بایدن، بر نقش فزاینده دارایی‌های دیجیتال در سیاست ایالات ‌متحده تأکید می‌کند. با نزدیک شدن به انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴، موضع هر نامزد در مورد ارزهای دیجیتال می‌تواند به عامل تعیین‌کننده برای بسیاری از رأی‌دهندگان تبدیل شود. این چشم‌انداز در حال تحول نشان می‌دهد که آینده ارزهای دیجیتال در ایالات ‌متحده توسط تحولات سیاسی و نظارتی شکل خواهد گرفت.

گفتنی است مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۲.۵۷ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۳۱ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۵۲.۹۷ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین است که ۰.۰۶ درصد افزایش روزانه را ثبت کرده است.

https://www.asianews.ir/u/eBE
اخبار مرتبط
رئیس‌جمهور سابق آمریکا و نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ ایالات متحده طی سخنرانی در نشست سالانه «انجمن ملی سلاح» در دالاس تگزاس وعده داد که اگر رئیس‌جمهور شود، مقررات مربوط به حمل سلاح را که توسط دولت جو بایدن وضع شده، لغو خواهد کرد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید