صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
سه شنبه / ۸ خرداد ۱۴۰۳ / ۱۷:۳۷
کد خبر: 22047
گزارشگر: 464
۱۱۷
۰
۰
۲
با توجه به استقبال خوب

مشوق‌های دولتی برای خودروهای برقی

مشوق‌های دولتی برای خودروهای برقی
با توجه به استقبال خوب صورت گرفته از طرح فروش خودروهای برقی وارداتی، مدیر طرح خودروهای برقی وزارت صنعت، معدن و تجارت، مشوق‌های در نظر گرفته‌شده توسط وزارت صمت برای عرضه‌ این خودروها، نظیر برداشته شدن محدودیت‌های ثبت‌نام، تعرفه صفر و... و البته قیمت پایین‌تر نسبت به خودروهای بنزینی را دلیل استقبال از خرید خودروهای برقی عنوان کرد.


به گزاش آسیانیوز به نقل از ایسنا، اولین طرح فروش یکپارچه‌ خودروهای برقی از طریق سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی، هفته گذشته در حالی اجرایی شد که استقبال از آن بسیار خوب بود؛ به گونه‌ای که بالغ بر ۲۵ هزار نفر برای تنها سه مدل خودرو ثبت درخواست کرده و بیش از ۱۴۰ هزار نفر در مجموع ثبت‌نام کردند.

حسن کریمی سنجری، مدیر طرح خودروهای برقی وزارت صنعت، معدن و تجارت، در گفت‌وگویی ویدئویی، در این رابطه اظهار کرد: «خودروهای برقی از منظر شورای رقابت تحت عنوان خودروهای رقابتی معرفی شدند، بنابراین تمام محدودیت‌های فروش خودروهای بنزینی در مورد خودروهای برقی برداشته شد. استقبال خوبی هم که از خرید این خودروها صورت گرفت، به دلیل مشوق‌هایی است که وزارت صمت برای عرضه‌ خودروهای برقی قائل شده است.»https://www.asianews.ir/u/eCf
اخبار مرتبط
بر این اساس در این اطلاعیه آمده است: به اطلاع کلیه متقاضیان می‌رساند، از روز یکشنبه ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ تا ساعت ۲۳:۵۹ روز شنبه ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ می‌توانند ثبت‌نام انجام داده و یک اولویت از سبد محصولات اعلامی در اطلاعیه بعدی انتخاب نمایند.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید