صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
پنج شنبه / ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ / ۱۱:۵۹
کد خبر: 22085
گزارشگر: 464
۱۱۲
۰
۰
۰
با حضور وزیر راه و شهرسازی

افتتاح ۲۶ هزار مسکن در استان تهران

افتتاح ۲۶ هزار مسکن در استان تهران
روز گذشته، با حضور وزیر راه و شهرسازی مراسم افتتاح ۲۶ هزار و ۸۰۴ واحد مسکونی و آغاز عملیات اجرایی ۳۷ هزار و ۴۵۵ واحد در سطح استان تهران انجام شد.

به گزارش آسیانیوز؛ مراسم افتتاح ۳۰۴۹ واحد نهضت ملی مسکن، افتتاح بوستان‌های صبا و بهار، کتابخانه ملک‌الشعرای بهار و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همچنین کلنگ زنی یک باب مسجد در زمینی به مساحت ۱۴۰۰ مترمربع، کلنگ زنی یک باب ساختمان پلیس فتا در زمینی به مساحت۱۸۰۰ متر مربع، کلنگ زنی دوباب مدرسه در زمینی به مساحت ۳۱۰۰ و ۳۱۵۰ متر مربع در شهر پرند با حضور مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی، سعید غفوری رئیس هیئت مدیره و سرپرست شهرهای جدید در شهر جدید پرند برگزار شد.

به گفته بذرپاش تاکنون از ۴ میلیون واحد مسکونی در تعهد دولت بیش از ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار واحد مسکونی وارد فرآیند ساخت شده است که بیش از ۵۵۰ هزار واحد نیز در دولت سیزدهم تاکنون تکمیل و تحویل متقاضیان شد.

همچنین در این دولت از ۲۵۰ هزار واحد مسکونی مهر باقیمانده بیش از ۱۳۷ هزار واحد مسکونی تکمیل و تحویل شده و روند تکمیل واحدها ادامه دارد.

https://www.asianews.ir/u/eCR
اخبار مرتبط
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی افزود: با اشاره به تعهد دولت سیزدهم مبنی بر ساخت چهار میلیون واحد مسکونی، گفت: به یاری خداوند تا مرداد سال آینده کار ساخت چهار میلیون واحد آغاز شده و ما به تعهد خود در این زمینه عمل می کنیم.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید