صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
پنج شنبه / ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ / ۱۴:۳۹
کد خبر: 22089
گزارشگر: 464
۱۱۳
۰
۰
۰
یادداشت| دکتر حمزه رضایی

امنیت برای همه

امنیت برای همه
محمد شریفی مقدم، دبیر کل خانه پرستار گفت: پرستاران اسپری فلفل، شوکر و باتوم تلسکوپی می‌گیرند و این خدمتی است که خانه پرستار برای برقراری امنیت خاطر پرستاران فراهم کرده است، البته قبلا سازمان نظام پزشکی، نظام مهندسی و کانون وکلا نیز این خدمت را برای بالا بردن امنیت اعضای خود و کاهش آسیب و تهدید پزشکان، مهندسان و وکلا فراهم کرده‌اند.

به گزارش آسیانیوز؛ جا دارد سازمان های نظام پزشکی و نظام پرستاری و نظام مهندسی و سایر نظام های رنگارنگ دیگر و هم چنین کانون وکلا و کانون‌ هواداران و کانون های دیگر از خوشحالی نه تنها بشکن بزنند و برقصند که حتی پر در اورده و پرواز کنند..

اخر کجای دنیا شما سازمان و کانونی سراغ دارید که با گرفتن چندر غازی ناچیز از اعضای خود، انواع و اقسام وسیله دفاعی و امنیتی از قبیل شوکر و اسپری فلفل و باتوم تلسکوپی را برای انها تامین کند و انها را در مقابل انواع و اقسام بلاهای ارضی و سماوی بیمه نماید...

جا دارد دولت نیز از این حرکت مشعشعانه سازمان ها و کانون های وطنی، استقبال نموده و با اخذ همان مبلغ ناچیز از بقیه اقشار مردم، امنیت انها را تامین و تضمین نماید!!!


https://www.asianews.ir/u/eCU
اخبار مرتبط
واقعیت قضیه این است که روایت ماجراهای تلخ زمانه، بازگو کردن بدبختی ها و گرفتاری های جامعه و رونمایی از کجی ها و کاستی هایی که مردم را در منگنه بدبختی اسیر نموده است، انهم به شکلی عریان و بی پرده، شاید بسان شوکرانی باشد که نوشیدن ان نمی تواند کار هر ابوالبشری باشد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید