صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
شنبه / ۱۲ خرداد ۱۴۰۳ / ۱۷:۲۹
کد خبر: 22130
گزارشگر: 464
۱۳۲
۰
۰
۰

خوزستان/ بازداشت ۳۵ عضو شبکه شیطان پرستی در دزفول

خوزستان/ بازداشت ۳۵ عضو شبکه شیطان پرستی در دزفول
مأموران پلیس پس از بررسی صحت موضوع با تسلط اطلاعاتی و اقدامات فنی، موفق به شناسایی محل برگزاری گردهمایی شدند که پس از هماهنگی با دادستان عمومی و انقلاب دزفول و با همکاری بسیج، ۳۱ مرد و چهار زن حاضر در محل را دستگیر کردند.به گزارش آسیانیوز؛ فرمانده انتظامی دزفول: اعضای شبکه شیطان پرستی در این گردهمایی که از استان‌های مختلف شرکت کرده بودند، دستگیر و همچنین نماد‌های مختلف شیطان پرستی، مشروبات الکلی و مواد مخدر از این محل کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی دزفول گفت: ۳۵ عضو شبکه شیطان پرستی از استان‌های مختلف با اقدامات فنی پلیس دزفول در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.

 سرهنگ روح اله یاری زاده اظهار کرد: گزارشی مبنی بر گردهمایی شبکه شیطان پرستی به فرماندهی انتظامی دزفول واصل شد که با سرعت صحت سنجی و پیگیری موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: مأموران پلیس پس از بررسی صحت موضوع با تسلط اطلاعاتی و اقدامات فنی، موفق به شناسایی محل برگزاری گردهمایی شدند که پس از هماهنگی با دادستان عمومی و انقلاب دزفول و با همکاری بسیج، ۳۱ مرد و چهار زن حاضر در محل را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی دزفول بیان کرد: اعضای شبکه شیطان پرستی در این گردهمایی که از استان‌های مختلف شرکت کرده بودند، دستگیر و همچنین نمادهای مختلف شیطان پرستی، مشروبات الکلی و مواد مخدر از این محل کشف و ضبط شد.

https://www.asianews.ir/u/eDB
اخبار مرتبط
در مکان برگزاری جلسه شیطان پرستی تعداد ۱۴۶ نفر مرد و ۱۱۵ نفر زن به‌صورت برهنه و مستهجن دستگیر شدند.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید