صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
چهارشنبه / ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ / ۲۳:۰۸
کد خبر: 22218
گزارشگر: 464
۹۶
۰
۰
۴
با توجه به در پیش بودن انتخابات ریاست‌جمهوری

بازار سرمایه در دوران انتظار

بازار سرمایه در دوران انتظار
در حالی که با توجه به در پیش بودن انتخابات ریاست‌جمهوری، تالار شیشه‌ای در وضعیت انتظار به سر می‌برد، روز گذشته بورس با کاهش مواجه شد؛ به‌طوری که شاخص کل با افت ۶۱۲۵ واحد به رقم دو میلیون و ۸۱ هزار واحد رسید.


به گزارش آسیانیوز؛ بازار سرمایه دومین افت پیاپی خود را پس از سه روز رشد تجربه کرد. روز چهارشنبه شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران ۶۱۲۵ واحد کاهش یافت و به رقم دو میلیون و ۸۱ هزار و ۵۶۱ واحد رسید. شاخص هم‌وزن نیز با افت ۲۴۹۵ واحد در رقم ۶۷۹ هزار و ۱۳۳ واحد ایستاد. تعداد معاملات بورس هم بیش از ۱۹۲ هزار فقره بود که ارزش آن ۲۹۲۵ میلیارد تومان شد.

شبندر، وامید و خودرو بشیترین تاثیر را بر شاخص کل داشتند که خودرو همانند روزهای گذشته سبز شد، اما دو نماد دیگر منفی به کار خود پایان دادند. هم‌چنین ذوب، خودرو و شپنا از نمادهای پرتراکنش بودند. فرابورس ایران نیز در روز چهارشنبه ۱۱۰ واحد کاهش پیدا کرد و شاخص آن به ۲۲ هزار و ۴۵۱ واحد رسید.

https://www.asianews.ir/u/eF1
اخبار مرتبط
روز شنبه در گفت‌و‌گوی دکتر هلن عصمت‌پناه، مدرس و تحلیلگر بازار سرمایه با دکتر علی اسداللهی فام، مدرس دانشگاه و مشاور مالی و اقتصادی به بررسی تاثیر نرخ ارز بر سیاسیت‌های کلان اقتصادی پرداختیم.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید