صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
پنج شنبه / ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ / ۱۴:۴۵
کد خبر: 22232
گزارشگر: 464
۱۱۲
۰
۰
۲
هشدار ترامپ:

اوضاع اوکراین منجر به جنگ جهانی سوم خواهد شد

اوضاع اوکراین منجر به جنگ جهانی سوم خواهد شد
ترامپ گفت: «من اوضاع پیرامون اوکراین را حل خواهم کرد و به سرعت این کار را انجام خواهم داد، جنگ جهانی هرگز رخ نخواهد داد».
«دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور پیشین آمریکا گفت که تحولات اوضاع پیرامون اوکراین، از جمله اظهارات کی‌یف در مورد حمله به خاک روسیه، منجر به آغاز جنگ جهانی سوم خواهد شد.

  وبگاه آرتی عربی نوشت: «ترامپ در مصاحبه‌ای با فاکس نیوز با اشاره به اینکه ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در خصوص سلاح‌های هسته‌ای صحبتی کرده است، افزود که “به جنگ جهانی سوم نزدیک می شویم”».

وی ادامه داد: «من اوضاع پیرامون اوکراین را حل خواهم کرد و به سرعت این کار را انجام خواهم داد، جنگ جهانی هرگز رخ نخواهد داد».

آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه ایالات متحده، در ۳۱ می گذشته تایید کرد که بایدن، رئیس جمهور این کشور باید با استفاده از تسلیحات آمریکایی حملاتی را به خاک روسیه انجام دهد.

ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه در ۲۸ می گفت که انتخاب اهداف و مأموریت‌های پروازی برای سیستم‌های حمله مدرن از راه دور یا خودکار و «بدون مشارکت پرسنل نظامی اوکراینی» انجام می‌شود و تأکید کرد که این کار توسط کسانی انجام می‌شود که این سلاح‌ها را به اوکراین می‌رسانند. وی خاطرنشان کرد که کشورهای ناتو باید “درک کنند که با چه چیزی بازی می کنند.”
https://www.asianews.ir/u/eFe
اخبار مرتبط
در زمستان سال ۲۰۲۱ بود که توئیتر، حساب کاربری دونالد ترامپ را با ۸۹ میلیون فالوئر بست و مدیران آن در بیانیه‌ای گفتند که پس از بررسی توییت‌های دونالد ترامپ و به دلیل خطر تحریک به خشونت این تصمیم را گرفته‌اند.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید