صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
یکشنبه / ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ / ۱۲:۳۷
کد خبر: 22301
گزارشگر: 464
۱۱۹
۰
۰
۰
برای اولین بار

حضور ناگهانی دختران پوتین در انظار عمومی

حضور ناگهانی دختران پوتین در انظار عمومی
رونالد مارکس، مامور سابق سی‌آی‌ای، در مورد حضور ناگهانی دختران پوتین در انظار عمومی به دیلی بیست (Daily Beast) گفت:«به یاد داشته باشید که این دنیای پوتین است و ما فقط در آن زندگی می‌کنیم.»


به گزارش آسیانیوز، بر اساس گزارشی، در حالی که ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه، در آستانه ۷۲ سالگی قرار دارد و «احتمال مرگش را در نظر می‌گیرد»، دخترانش پس از سال‌ها دوری از کانون توجه، در انظار عمومی ظاهر شده‌اند.

  ماریا ورونتسوا در هفته جاری در مجمع بین‌المللی اقتصاد سنت‌‌پترزبورگ سخنرانی کردد، نه برای به اشتراک گذاشتن تجربه حرفه‌ای خودشان، بلکه برای تقویت تصویر پدرشان.

رونالد مارکس، مامور سابق سی‌آی‌ای، در مورد حضور ناگهانی دختران پوتین در انظار عمومی به دیلی بیست (Daily Beast) گفت:«به یاد داشته باشید که این دنیای پوتین است و ما فقط در آن زندگی می‌کنیم.»

«این ادامه او است... تمایل او به خلق دوباره امپراتوری روسیه، تمایل او به اینکه خودش را قدرتمندترین مرد روسیه نشان دهد. دختران جوان برای او نماد سرزندگی‌اند.»

پوتین در مورد فرزندانش بسیار پنهان‌کار بوده است‌ــ به‌ندرت به فعالیت‌های آن‌ها اشاره کرده یا حتی وجودشان را تایید کرده است‌ــ تا دو سال اخیر که شایعه‌هایی در مورد زوال وضعیت سلامتش قوت گرفته است.

ورونتسوای ۳۹ ساله، پژوهشگر ژنتیک، و تیخونووای ۳۷ ساله، مدیر حوزه فناوری و رقصنده آکروباتیک سابق، دعوت‌ به سخنرانی در مجمع بین‌المللی اقتصاد سنت‌‌پترزبورگ را پذیرفتند، که نشان می‌دهد پدر قدرتمندشان قصد دارد برای تقویت میراثش، از روابط خانوادگی‌اش بهره بگیرد.

مارکس گفت: «پوتین احتمال مرگش را در نظر می‌گیرد.»

مارکس که ۳۸ سال سابقه کار در سی‌آی‌ای دارد، در ادامه افزود: «او اکنون به سنی رسیده است که به میراثش می‌اندیشد. و تا جایی که من می‌دانم، هر دو این بچه‌ها بسیار تیزهوش‌اند. اگر این دختران بتوانند در کانون توجه قرار بگیرند و او را نمایندگی کنند، فکر می‌کنم او از این فرصت استفاده خواهد کرد.»

مارکس گفت این نشست که در زادگاه پوتین برگزار شد نیز «مجمعی آسان» برای آزمایش توانایی روابط عمومی دختران پوتین بود.

گرچه ورونتسوا و تیخونووا عمدتا از انظار عمومی دور بوده‌اند، در سال‌های اخیر چند بار مطرح شده‌اند.

آمریکا در سال ۲۰۲۲ با اعلام اینکه دختران پوتین «از جیب مردم روسیه خود را ثروتمند کرده‌اند»، آن‌ها را تحریم کرد.

منبع : یورونیوز
https://www.asianews.ir/u/eGm
اخبار مرتبط
برخی از رسانه‌ها خبر از سفر رئیس جمهور روسیه جهت شرکت در مراسم تشییع پیکر رئیسی داده‌اند، دیمیتری پسکوف سخنگوی کرملین نسبت به این خبر واکنش نشان داد و حضور پوتین را در تهران رد کرد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید