صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
یکشنبه / ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ / ۲۲:۳۰
کد خبر: 22320
گزارشگر: 464
۱۵۷
۰
۰
۲
معرفی کتاب؛

شمیم شیشه عطر رستگاری در نشست شمس

شمیم شیشه عطر رستگاری در نشست شمس
پنجشنبه هفدهم خرداد اتاق کنفرانس کتابخانه مرکزی آستان قدس میزبان اولین نشست شمس در سال۱۴۰۳ با عنوان «معرفی و نقد کتاب شیشه عطر» براساس خاطرات خانم شهربانو سابقی فضلی، مادر گرامی شهید مدافع حرم، رضا اسماعیلی بود.


آسیانیوز - در این جلسه که با استقبال پرشور علاقمندان همراه شد، کارشناس برنامه حمید جهانگیر فیض آبادی با گرامیداشت یاد شهید افغانستانی مدافع حرم، رضا اسماعیلی به معرفی این کتاب به عنوان کتابی مستند از زندگی شهید پرداخت و امضای مادر شهید بر این کتاب را گواهی بر کار حرفه‌ای و ارزشمند نویسنده دانست.

در ادامه دبیر نشست مریم عرفانیان بر این نکته تاکید کرد که شهدا نویسنده کتاب خود را انتخاب می‌کنند و این نکته در کتاب شیشه عطر آشکار است.

سپس دکتر سید عباس مرجانی مدیر فعالیتهای داوطلبانه و خادمیاری سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی با تشکر از شمیلا ترکی زبان که با شایستگی این کتاب را به رشته تحریر درآوردند از جدیت و تلاش این خادمیار کتاب که با صبر و حوصله مسیر نوشتن و انتشار کتاب را طی کردند به عنوان درسی مهم برای همه دوستداران کتاب یاد کردند.

در پایان جلسه خانم شمیلا ترکی زبان از یاری و کمک همیشگی شهید رضا اسماعیلی که سر خویش را تقدیم دفاع از حرم اهل بیت کرد و رستگار شد در تمام فرآیند نشر کتاب گفتند و اینکه در نهایت این شهید است که کار کتاب را به انجام رساند.

در حاشیه این مراسم به یاد ماندنی نیز عکس شهید جمهور شهید آیت‌الله رئیسی توسط حدیثه اکرامی ترسیم و رونمایی شد.

جواد لگزیان
https://www.asianews.ir/u/eGG
اخبار مرتبط
کتاب «جان شیفته او، فاطمه امینی و زمانه‌اش» نوشته فرشاد قوشچی توسط انتشارات چاپخش منتشر شد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید