صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
دوشنبه / ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ / ۱۱:۳۶
کد خبر: 22331
گزارشگر: 464
۱۳۶
۰
۰
۰
در آگهی‌های پلتفرم‌ها

خریدوفروش لینک رایگان کد مورس همستر!

خریدوفروش لینک رایگان کد مورس همستر!
فروش کد مورس همستر کامبت مثل مور و ملخ در آگهی‌های پلتفرم‌های خریدوفروش آنلاین به‌چشم می‌خورد و بابت لینک دعوت رایگان و کد مورس روز بازی همستر، تا ۲۵۰ هزار تومان قیمت گذاشتند.

به گزارش آسیانیوز؛ کد مورس رایگان همستر کامبت برای فروش گذاشته می‌شود و سایت همستر کامبت شروع به فروش کلاه و تی‌شرت کرده است. قیمت تیشرت همستر کامبت در سایت رسمی همستر کامبت ۲۴.۹ یورو تعیین شده و کلاه همستر کامبت نیز با همین قیمت به دلباخته‌های همستر کامبت فروخته می‌شود

فروش کد مورس همستر در بازار سیاه

همستر کامبت تا الان برای هیچکدام از بازیکن‌ها آب نداشته، اما برای آنها که از کندن چاه دنبال نان هستند، اوضاع متفاوت پیش می‌رود.

فروش کد مورس همستر کامبت مثل مور و ملخ در آگهی‌های پلتفرم‌های خریدوفروش آنلاین به‌چشم می‌خورد و بابت لینک دعوت رایگان و کد مورس روز بازی همستر، تا ۲۵۰ هزار تومان قیمت گذاشتند. با اینکه حساب تیم پیشتیبانی همستر کامبت از دوستان جداست، اما سایت رسمی همستر کامبت بیکار نبوده و از یک هفته قبل فروش تی‌شرت همستر کامبت و کلاه همستر کامبت را با قیمتی نزدیک ۲۵ یورو آغاز کرده است.

خرید کد مورس همستر کامبت


کد مورس طبق تعریف، روشی برای انتقال پیام و اطلاعات است که در آن از یکسری رشته نشانه‌های بلند و کوتاه در قالب خط و نقطه استفاده می‌شود. اساسا با کد مورس می‌شود هر کلمه و جمله‌ای را منتقل کرد و از زمان روی زبان افتادن بازی همستر تب کد مورس همستر کامبت بالا رفته است.

کد مورس همستر کامبت برنامه جدید تیم پشتیبانی این بازی است و با وارد شدن به ربات تلگرامی و اضافه کردن کد مورس امکان دریافت سکه‌های بیشتر فعال شده است.

کد مورس همستر کامبت به این ترتیب می‌تواند سروشکل رایگانی داشته باشد، اما یکسری از افرادی که راه کره گرفتن از آب را بلدند سراغ فروش کد مورس همستر کامبت رفتند. باور نمی‌کنید؟

کد مورس همستر کامبت مثل مور و ملخ در آگهی‌های فروش پلتفرم‌های معروف دیده می‌شود. مثلا یک نفر با تنطیم آگهی در دیوار، لینک رایگان بازی همستر کامبت و کد مورس سه کارتی که امکان دریافت پنج میلیون سکه را فراهم می‌کند، با قیمت ۲۵۰ هزار تومان برای فروش گذاشته است.

کد مورس همستر کامبت در یک آگهی دیگر با قیمت ۵۰ هزار تومان به‌چشم می‌خورد و راهنمایی گرفتن جایزه و کد مخفی همستر کمبات را با قیمت ۲۰ هزار تومان پیشنهاد کرده است.

قیمت تیشرت و کلاه همستر کامبت


همستر کامبت سایت رسمی دارد و از این طریق بساط فروش کلاه و تی‌شرت همستر کامبت به‌وجود آمده است. قاعدتا خرید تیشرت و کلاه همستر کامبت به‌خاطر چیز‌هایی که احتمالا درجریان هستید، برای ایرانی‌ها امکان‌پذیر نیست، اما بد نیست بدانید قیمت تیشرت و کلاه همستر کامبت به پول خودمان به چیزی نزدیک یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان می‌رسد.

قیمت تیشرت همستر کامبت در سایت رسمی همستر کامبت ۲۴.۹ یورو تعیین شده و کلاه همستر کامبت نیز با همین قیمت به دلباخته‌های همستر کامبت فروخته می‌شود.

تیشرت همستر کامبت با رقم ۲۴.۹ یوروی که در سایت رسمی همستر کامبت به‌چشم می‌خورد، دقیقا معادل یک میلیون و ۶۲۵ هزار تومان است و خرید کلاه سفید یا سیاه همستر کامبت هم به‌همین اندازه آب می‌خورد.

فروش تیشرت و کلاه همستر کامبت فقط به سایت رسمی همستر کامبت محدود نمی‌شود و با یک سرچ ساده با انواع و اقسام فروشگاه‌های اینترنتی که دنبال سرکیسه کردن بازیکن‌ها هستند، روبرو می‌شویم.

همستر کامبت واقعا چیست؟


همستر کامبت از طرف تیم‌ پشتیبانی تون‌کوین که رگ‌وریشه‌ای از اپلیکیشن تلگرام دارد، پشتیبانی می‌شود. پس اصل ماجرا ارتباطی به کلاهبرداری و این حرف‌ها ندارد و حساب تیم همستر کامبت با یکسری از دوستان جداست.

همستر کامبت مثل بقیه بازی‌هایی که حالت Tap to Earn دارند، انواع و اقسام بازی‌های معمایی را برای کاربران پیش‌بینی کردند و به آن‌ها اجازه می‌دهند با برنده‌شدن در بازی سکه دریافت کنند و حسابشان را چاق‌تر کنند.

همستر کامبت به منظور جمع کردن سکه برای گیمر طراحی شده تا شاید یک روزی قابلیت خریدوفروش سکه‌ها فراهم شود.

قیمت همستر کامبت فعلا مشخص نیست. پس تا زمان فهرست شدن همستر به صرافی‌های ارز دیجیتال می‌توانید با لبخند از کنار تیتر‌هایی شبیه قیمت همستر کامبت و ارزش یک میلیون سکه همستر کامبت رد شوید.همستر کامبت مثل همه بازی‌هایی که در این سبک به شهرت رسیدند، کلی کد تقلب و رمز دارد و در قالب ربات همستر کامبت، کارت بازی یا کد مورس همستر کامبت دیده می‌شوند. تیم پشتیبانی همستر کامبت، اما بی‌تعارف از همه این شارلاتان‌بازی‌ها خبر دارند و ممکن است روزی که ماجرا به مرحله مرحله پرداخت پاداش کشیده شود، اوقات گیمر‌های از همه‌چیز بی‌خبر را تلخ کنند.

https://www.asianews.ir/u/eGR
اخبار مرتبط
همستر کمبات یک بازی تلگرامی است که کاربر در آن می‌تواند فقط با ضربه‌زدن ساده روی نمایشگر گوشی خود، سکه‌های مجازی کسب کند؛ سکه‌هایی که احتمال تبدیل به ایردراپ و در نهایت تبدیل به پول واقعی را دارند.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید