صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
پنج شنبه / ۷ اَمرداد ۱۴۰۰ / ۲۳:۰۵
کد خبر: 5322
گزارشگر: 280
۲۲۵
۰
۰
۰

⭕️ آخر هفته با ایرج جمشیدی 🔻 خاطرات ر. اعتمادی؛ مصاحبه با بنی‌صدر

🔻در این قسمت:
➖فریبا هشترودی از ادامه‌ی فعالیت‌هایش در کادر بنیاد محسن هشترودی می‌گوید، او همچنین شرح می‌دهد که طی مدت سفر به ایران چه گام‌هایی برای گسترش ارتباطات بنیاد برداشته و تا کنون به چه نتایجی دست یافته است.
➖ ر. اعتمادی در ادامه‌ی خاطرات روزنامه‌نگاری و دبیری سرویس فرهنگی و ورزشی روزنامه‌ی اطلاعات از همکلاسی و هم‌نیمکتی بودن با ابوالحسن بنی‌صدر می‌گوید. آقای اعتمادی همچنین شرح می‌دهد که چطور فعالیت‌های سیاسی دانشجویان دانشگاه تهران در دهه ۴۰ باعث شد به فکر ایجاد یک «کرسی آزاد دانشجویی» در روزنامه‌ی اطلاعات بیافتد. ایده‌ای که با موافقت سردبیر اجرا شد و سالن اجتماعات روزنامه‌ی اطلاعات به محل بحث و جدل‌‌های سیاسی دانشجویان تبدیل شده بود.
➖ آقای مهندس محمد عطاردیان در ادامه‌ی خاطرات راه سازی از گوشه‌و‌کنار ایران از تخریب بخشی از پایه‌های اصلی پل راه‌آهن قطور توسط نیروهای عراقی می‌گوید. آقای عطاردیان و همکارانش در بحبوحه‌ی جنگ و در ناباوریِ مقامات کشور، پروژه‌ی ترمیم پل را بر عهده گرفتند.

 

پنجشنبه ( ۷ مرداد ۱۴۰۰)

آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید