صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
سه شنبه / ۲۱ دی ۱۴۰۰ / ۱۸:۳۸
کد خبر: 7651
گزارشگر: 306
۵۶۷
۰
۰
۰

تاکید دادستان استان بر معرفی ساختمان های غیر ایمن به مردم توسط سازمان نظام مهندسی

تاکید دادستان استان بر معرفی ساختمان های غیر ایمن به مردم توسط سازمان نظام مهندسی
یزد - رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان با دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد دیدار و پیرامون موضوعات مرتبط با صنعت ساختمان گفتگو کرد
آسیانیوز/ یزد ؛ به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد؛ «مجتبی فرهمند» در دیدار با «محمدرضا حدادزاده»ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده در دوره نهم هیات مدیره سازمان افزود: این سازمان به صورت دوره ای از پروژه های بزرگ در حال ساخت مرکز استان و شهرستان های دارای ظرفیت بازدید می کند تا از صحت اجرای برنامه های ناظرین، کارفرمایان و سازندگان پروژه اطمینان یابد و اگر چالشی در این بین وجود دارد رفع کند.
وی در این دیدار درخواست برخورد با  افراد فاقد صلاحیت در بخش طراحی، نظارت و اجرا را نمود و آمادگی سازمان جهت شناسایی و معرفی به دستگاه قضا را اعلام کرد.
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد خاطرنشان کرد: این سازمان آمادگی کامل برای ورود به تمامی ساخت و سازهای ساختمانی استان را دارد و ظرفیت مهندسین استان را در این خصوص مطلوب ارزیابی کرد.
وی ابراز امیدواری کرد تا سازمان نظام مهندسی ساختمان استان در این دوره از هیات مدیره به گونه ای رفتارکند تا لذت ساخت و سازهای مهندسی برای مردم محسوس شود و اعتماد عمومی به این سازمان تقویت گردد.
دادستان عمومی و انقلاب استان یزد نیز در این جلسه بر لزوم فرهنگ سازی در خصوص مباحث مرتبط با ساخت و ساز  در استان تاکید کرد.
«محمدرضا حداد زاده» با بیان اینکه سازمان نظام مهندسی براساس ابلاغیه ای که صادر شده است موظف به معرفی ساختمان های بزرگ غیرایمن و خطرآفرین به مردم است، اظهار کرد: ضرورت دارد تا این سازمان تخصصی در خصوص این ابلاغیه و تفویض اختیاری که انجام شده فعال تر باشد و با معرفی ساختمان های غیرایمن به مردم از منافع جامعه و عموم مردم دفاع کند.
وی افزود: تخلفات ساختمانی در هر ساخت و سازی به ویژه در پروژه های  بزرگ قابل قبول نیست و همه این ساختمان ها می بایست ضوابط ساخت و ساز را رعایت کنند. دادستانی به دلیل ذینفع بودن عموم مردم از این موضوع حمایت می کند.
 حدادزاده با بیان اینکه دادستانی استان از تصمیمات مطلوبی که از اتلاف منافع عمومی کشور جلوگیری کند، حمایت خواهد کرد، اذغان داشت: فعالیت های ترویجی و فرهنگ سازی لازمه هر بخش از جامعه است که امیدواریم سازمان نظام مهندسی ساختمان نیز در این امر پیشرو باشد.

سید محمد جواد عرفانفر

تاکید دادستان استان بر معرفی ساختمان های غیر ایمن به مردم توسط سازمان , نظام مجتبی فرهمند رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد ,  محمدرضا حدادزاده  , دادستان عمومی و انقلاب  مرکز استان یزد , سید محمد جواد عرفانفر

https://www.asianews.ir/u/50f
اخبار مرتبط
یزد - به گزارش روابط عمومی بازرسی کل استان یزد، دکتر جعفری قائم مقائم دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور و دکتر سیف الهی مشاور حقوقی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور به همراه آقای علمدار ریاست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با حجت الاسلام اکبر طالبی بازرس کل استان یزد دیدار نمودند
یزد - با هدف آزادی زندانیان جرائم غیر عمد ، نمایش ( قند خون ) ویژه خیرین و نیکوکاران اجرا خواهد شد
یزد - زوج یزدی مبلغ ۷ میلیون تومان را به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اختصاص دادند
یزد - موئسسه خیریه لبخند بهار مبلغ ۲۰ میلیون تومان به ستاد دیه استان یزد اهدا و در امر آزادی محکومین مالی جرائم غیر عمد مشارکت نمود
یزد - طالبی گفت : ایجاد هماهنگی واقعی بین دستگاههای اجرایی و نظارتی در رفع مشکلات واحدهای تولیدی موضوعی است که ریاست دادگستری کل استان و دادستان از عهده این امر بسیار خوب برآمده است
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید