صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
سه شنبه / ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ / ۰۲:۰۶
کد خبر: 9209
گزارشگر: 213
۱۷۹۵
۰
۰
۲
اظهار نظر کاپیتان استقلال پس از حذف از جام حذفی

وریا غفوری: قسم می خورم که این فوتبال «ناپاک‌» است!

وریا غفوری: قسم می خورم که این فوتبال «ناپاک‌» است!
وریا غفوری، بازیکن مردمی فوتبال ایران و کاپیتان استقلال گفت: چگونه عده‌ای حرف از فوتبال پاک می‌زنند؟ من ناپاک‌تر از این فوتبال ندیدم.

به گزارش آسیانیوز، وریا غفوری، بازیکن مردمی فوتبال ایران و کاپیتان استقلال گفت: چگونه عده‌ای حرف از فوتبال پاک می‌زنند؟ من ناپاک‌تر از این فوتبال ندیدم.

-------------

بیشتر بخوانید

ابراز احساسات بازیکن مردمی فوتبال ایران+عکس
-----------------------------------------------
وریا غفوری پس شکست استقلال مقابل نساجی و حذف از جام حذفی اظهار کرد: ما این بازی‌ را برده بودیم. ابتدا باید از هواداران عذرخواهی کنیم که با وجود موقعیت‌هایمان نتوانستیم گل بزنیم. حق‌ هواداران این نبود ورزشگاه را با ناراحتی ترک کنند. در بحث داوری ببینید چگونه گل ما را حساب نمی‌کنند و پنالتی ما را نمی‌گیرند. مگر می‌شود گل صد درصد ما را نگیرند؟ قبلا داوران در ورزشگاه آزادی با تمام وجود قضاوت می‌کنند و سعی می‌کردند اشتباه نکنند اما ببینید امروز چگونه گل ما را خطا می‌گیرند.

او ادامه داد: واقعا نوبر است. من روی صحنه گل اعتراض داشتم و قلم بندم را به زمین زدم. داور چه صحنه‌ای را می‌بیند؟ انگار کمک داور ویدیویی بیاید کاسبی عده‌ای تعطیل می‌شود. هر چه صحنه را نگاه کردم متوجه نشدم چگونه این گل رد شده است. تیم جوان ما را اینگونه به زمین زدند. سال گذشته پای رشید مظاهری از خط رد نشده بود اما پنالتی را برگرداندند. نمی‌دانم چرا نمی‌خواهند استقلال قهرمان نشود.

به گزارش ایسنا، مدافع استقلال توضیح داد: همه می‌آیند ماست مالی می‌کنند و به یک شکلی صحنه گل آرمان رمضانی را خطا اعلام می‌کنند. قسم می‌خورم این طبیعی نیست. مگر چنین چیزی می‌شود؟‌ مگر می‌شود جلوی هواداران‌مان سرمان را ببرند؟ چگونه حرف از فوتبال پاک می‌زنند؟ من ناپاک‌تر از این فوتبال ندیده‌ام. همه باشگاه‌ها مد شده است بیانیه می‌دهند. نساجی قبل از بازی بیانیه داده که نگران داوری است. ببینید اکنون چه شد! آیا نتیجه برمی‌گردد؟

او ادامه داد: واقعا شرم آور بود. برخی‌ از دوستان می‌خندند که این اتفاق برای استقلال افتاد اما واقعا شرم آور بود. ما هزاران بار گفتیم VAR بیاورید اما از آوردن سیستم کمک داور ویدیویی عاجزند. کسی پاسخگو نیست و شرم آور است./

https://www.asianews.ir/u/66m
اخبار مرتبط
در ویدیویی ممانعت ورود زنان به ورزشگاه برای تماشای بازی ایران و لبنان افشا شده است.
توییت احمدرضا براتی درباره علی دایی، بمبی را پیش روی فوتبال ملی قرار داده ، پرسشی است که حتما او پاسخی شخصی برایش دارد.
عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال در توییتی درباره سرمربی شدن علی دایی در تیم ملی توضیحاتی داد.
در هفته نهم مسابقات مقدماتی جام جهانی، ایران با نتیجه دو بر صفر مقابل کره جنوبی شکست خورد؛ در حالی که این نخستین شکست ایران مقابل کره پس از جام ملت‌های ۲۰۱۱ است.
در حالی که فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) با انتشار اطلاعیه‌ای در وب‌سایت رسمی خود پخش سرود ملی و اهتزاز پرچم روسیه در بازی‌های بین‌المللی را ممنوع کرده است؛ امیر حاج رضایی، بازیکن و مربی پیش‌کسوت فوتبال در این باره گفت: قوانین فیفا مربوط به دوران صلح است.
وریا غفوری، کاپیتان استقلال مدتی است به دلیل مصدومیت از میادین مسابقات دور است و در این باره احساساتش را در قالبی به تصویر برده است.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید