صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
شنبه / ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۱۴:۵۴
کد خبر: 9551
گزارشگر: 306
۳۵۹
۰
۰
۱
مدیرکل استاندارد یزد

بازرسی از واحدهای تولیدی 40درصد رشد داشته است

بازرسی از واحدهای تولیدی 40درصد رشد داشته است
یزد - مدیرکل اداره استاندارد استان گفت:بازرسی از واحدهای تولیدی استان یزددر سال1400 درمقایسه با سال99 چهل درصد رشد داشته است
آسیانیوز / یزد ؛ محمد رضا زارع بنادکوکی دراولین نشست کارشناسان وروسای حوزه اجرای استاندارددر سال 1401، ضمن ارائه گزارش عملکردسال گذشته درمحورهای بازرسی نمونه برداری، افزود:سال 99 تعدادبازرسی از واحدهای تولیدی استان یزد یک هزارو 520 مورد بوده است در صورتی که ، بازرسی از واحدهای تولیدی تحت پوشش در سال گذشته، به همت کارشناسان استانداردبه 2107مورد افزایش یافته است.
وی ادامه داد: درسال 99دوهزارو963مورد نمونه برداری از واحدهای تولیدی وصنعتی تحت پوشش انجام شده است ، که با وجود محدویت های کرونایی این اقدام در سال 1400 به سه هزارو763 مورد صعود ورشد 27 درصدی را تجربه کرده ایم.
این مسئول در بخش دیگری از ارائه گزارش عملکرد اداره کل استاندارد استان یزد گفت:همان گونه که همگان اطلاع دارند طرح طاها(طرح اجرای هماهنگ استاندارد سازی)باهدف کنترل بازار فروش و ایجاد آرامش خاطر در مصرف کنندگان انجام می شود که در این راستا ودر سال گذشته  عدد ثبت شده درخصوص بازرسی ازواحدهای صنفی، طی سه مرحله اجرای این طرح هفت هزارو561 مورد می باشد.
مدیرکل اداره استاندارداستان یزد در پایان خاطرنشان ساخت:در سال گذشته علاوه بر طرح طاها، طرح ویژه بازرسی استاندارد ، تحت عنوان "طرح عیدانه " را هم پشت سر گذاشته ایم که مجموع نمونه برداری های انجام شده از واحدهای صنفی سطح بازار استان یزد به 372 مورد رسیده است، البته لازم به ذکر است که اگر به لحاظ زمانی و منابع مالی و انسانی در شرایط بهتری قرار می داشتیم امار عملکردمان افزایش بهتری را نشان می داد.

سید محمد جواد عرفانفر

بازرسی از واحدهای تولیدی 40درصد رشد داشته است , محمد رضا زارع بنادکوکی  مدیرکل استاندارد یزد

https://www.asianews.ir/u/6fr
اخبار مرتبط
یزد - مدیرکل استاندارد استان یزدگفت: در سال گذشته با وجودمحدودیت های کرونایی 465 فقره پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری و تشویقی صادرو تمدید شد
یزد - مدیر کل استاندارداستان گفت:اجرای طرح ملی سنجش نرخ کیفیت کالا درمرکز استان یزد درحال اجرا می باشد
یزد- مدیرکل استاندارد استان گفت:با آغاز سال 1401 حرکت استاندارد یزد در جهت تحقق شعار سال مقام معظم رهبری آغاز شد
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید