صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
جمعه / ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ / ۰۳:۰۱
کد خبر: 10249
گزارشگر: 213
۲۴۸۵
۰
۲
۲
شکایت ستاره هالیوود از همسر سابقش

برد پیت گفت آنجلینا جولی قصد دارد به من ضربه بزند

برد پیت گفت آنجلینا جولی قصد دارد به من ضربه بزند
آنجلینا جولی و برد پیت در سال ۲۰۱۶ با اعلام خبر جدایی خود، دوستدارانشان را غافلگیر کردند و اکنون برد پیت می‌گوید جولی برای ضربه زدن به او دست به کاری زده است.

به گزارش آسیانیوز، برد پیت می‌گوید آنجلینا جولی برای ضربه زدن به او سهمش را در تاکستان به یک اولیگارش روس فروخته است.

------------------------

بیشتر بخوانید

با من روی فرش قرمز ازدواج کن!

--------------------------------------------------- 
آنجلینا جولی و برد پیت در سال ۲۰۱۶ با اعلام خبر جدایی خود، دوستدارانشان را غافلگیر کردند. اکنون باوجود اینکه این دو ابرستاره مشهور هالیوود به‌طور رسمی از هم جدا شده‌اند، دعواهای حقوقی آنها همچنان ادامه دارد.

در تازه‌ترین مورد، برد پیت از آنجلینا جولی برسر فروش یک تاکستان شکایت کرده است. این تاکستان و عمارت داخل آن در جنوب شرقی فرانسه همان‌جایی است که جشن عروسی خصوصی برد پیت و آنجلینا جولی برگزار شد.

آنها این تاکستان را به قیمت ۲۵ میلیون یورو خریدند و سهام این تاکستان ۶۰ به ۴۰ بین برد و آنجلینا تقسیم شد. اما برد سه سال قبل از طلاق ۱۰ درصد از سهمش را به آنجلینا منتقل کرد و سهم نه در این تاکستان مساوی شد.

 اکنون مبنای دعوای حقوقی پیت این است که همسر سابقش با هدف آسیب زدن به او سهمش در تاکستان شاتو میراول را به یک خارجی «با تمایلات و مناسبات سمی» فروخته است. پیت اینگونه استدلال می‌کند که مجبور کردن او به مشارکت با یک اولیگارش روس در واقع با هدف ضربه زدن به او انجام شده است.

این در حالی است که در پرونده‌ای که پیت تشکیل داده است، آمده است که هیچ کدام نباید بدون اجازه دیگری سهم خود در این تاکستان را بفروشند.

شکایت اولیه برد پیت از آنجلینا جولی بر سر فروش این تاکستان در ماه سپتامبر انجام شد. برد پیت، آنجلینا جولی را متهم کرد بدون اینکه به او اطلاع داده باشد و بر خلاف توافقشان، برای فروش این تاکستان تلاش کرده است.

مدتی بعد گزارش شد که جولی مجوز فروش سهام خود به شخص سوم را دریافت کرده است.

اکنون با فروش سهام جولی به یک کارخانه مشروب‌سازی تحت مالکیت یوری شفلر که یک اولیگارش روس است، برد پیت، جولی را به اقدام غیرقانونی متهم کرده است. وکلای برد پیت می‌گویند مشارکت با این اولیگارش روس می‌تواند وجهه او را به خطر بیاندازد.

در بخش دیگری از شکایت پیت به تلاش او برای تبدیل این تاکستان به یک تجارت چند میلیارد دلاری و تولید یکی از مرغوب‌ترین شراب‌های صورتی جهان اشاره شده است. روندی که به گفته وکلا، آنجلینا جولی هیچ نقشی در آن نداشته است./

https://www.asianews.ir/u/6yv
اخبار مرتبط
کیم کارداشیان گفت قادر است مدفوع بخورد تا همیشه جوان بماند!
تام کروز در حالی یکی از مهم‌ترین چهره‌های روز دوم جشنواره کن شد که در فیلم «تاپ گان ۲» با رویکرد مقابله آمریکا و اسراییل با جایی مانند ایران بازی کرده که برگ هایی از جزییات درباره شکست توافق هسته ای، گزینه نظامی و حمله به بخش هایی از ایران؛ از جمله نطنز و سایر سایت‌های هسته‌ای ایران در آن ورق می خورد.
کیم کارداشیان در نمایش مد خود را چسب‌پیچ کرده است و گفته شده او هنگام راه رفتن صدای نوار چسب می‌دهد.
فرش قرمز فیلم «با من ازدواج کن» (Marry Me) در لس‌آنجلس بار دیگر صحنه ابراز محبت صمیمانه بن افلک و جنیفر لوپز شد و در یک صحنه بسیار پراحساس افلک، جنیفر را در آغوش گرفت و سر او را بوسید.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید