صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
چهارشنبه / ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ / ۱۶:۵۳
کد خبر: 13479
گزارشگر: 2
۲۸۱۶
۰
۰
۶
لوازم تحریر فانتزی

خودکار فانتزی برای اولین بار در ایران

خودکار فانتزی برای اولین بار در ایران
در ادامه قصد داریم مطالب و توضیحاتی دربارهٔ لوازم تحریر فانتزی ارائه دهیم، با ما همراه باشید.

همان‌طور که می‌دانید، انواع مختلف لوازم فانتزی به خاطر جذابیتی که دارند، معمولاً بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرند. خودکار فانتزی ازجمله این لوازم هستند که امروزه در طرح و رنگ‌های متفاوتی می‌توان آن‌ها را در بازار مشاهده کرد. هرکدام از خودکار‌های فانتزی می‌توانند ویژگی‌های مخصوص به خود را داشته باشند. برخی از این خودکار‌ها به خاطر رنگ‌های متفاوت فانتزی شناخته می‌شوند و برخی دیگر به‌خاطر طرح‌های عروسکی و جذابی که دارند.
در ادامه ما قصد داریم مطالب بیشتری را در این خصوص برای شما بیان کنیم و توضیحاتی دربارهٔ خودکار‌ها و لوازم تحریر فانتزی ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

 

آشنایی با خودکار فانتزی

 

به احتمال زیاد همهٔ شما تابه‌حال خودکار‌های فانتزی را دیده‌اید و یا حتی از آن‌ها استفاده کرده‌اید. خودکار‌های معمولی که به‌طور روزانه مورد استفاده قرار می‌دهید، دارای طرح و رنگ‌های عجیب و بدنهٔ نقش‌دار نیستند. این خودکار‌ها کاملاً ساده‌اند. اما در مقابل، خودکار‌های فانتزی با داشتن یک ویژگی خاص متمایز می‌شوند.

خودکار‌هایی با رنگ‌های مختلف، داشتن طرح و رنگ‌های گوناگون بر روی بدنه، وجود اکلیل در جوهر خودکار، استفاده از شکلک‌های عروسکی و بسیاری موارد دیگر سبب می‌شوند که یک خودکار جذابیت بیشتری برای خریداران داشته باشد.
این‌گونه خودکار‌ها بیشتر نظر کودکان و نوجوانان را به خود جلب می‌کند و برای آن‌ها هیجان‌انگیز است، به همین خاطر با توجه به میزان تقاضای بالا برای این لوازم تحریر در ایران آن‌ها را در انواع مختلف تولید می‌کنند.

 

خودکار‌های فانتزی باید چه ویژگی‌هایی داشته باشند؟

 

امروزه اغلب تولید‌کنندگان این نوشت‌افزار‌های فانتزی سعی دارند با تولید نمونه‌های بهتر و جذاب‌تر مشتریان بیشتری را به سمت خود بکشانند. این خودکار‌ها با توجه به تفاوت در طرح و شکلی که دارند، از ویژگی‌های متفاوتی هم برخوردارند. اما به‌طورکلی برخی از ویژگی‌هایی که خودکار‌های فانتزی مناسب باید داشته باشند را در زیر بیان می‌کنیم:

 

. جذابیت :

 

یکی از این ویژگی‌ها که اهمیت فراوانی هم دارد، زیبایی و جذاب بودن خودکار است. این خودکار‌ها همان‌طور که از نام آن‌ها پیداست، باید دارای ویژگی‌های فانتزی باشند تا بتوانند اشتیاق خریداران را برانگیزند. زیبایی این خودکار‌ها می‌تواند آن‌ها را به یک گزینه‌ٔ ایده‌آل تبدیل کند. گاهی از این خودکار‌ها به‌عنوان یک وسیلهٔ دکوری استفاده می‌کنند، پس داشتن طرح و نقش زیبا برای آن بسیار مهم است.لوازم تحریر فانتزی

. جنس بدنهٔ مناسب :

 

یکی دیگر از ویژگی‌های خودکار فانتزی مناسب این است که استفاده‌کنندگان با در دست داشتن آن‌ها، احساس راحتی داشته باشند. اگر از کسانی هستید که برای مدت زیادی می‌خواهید از این خودکار‌ها استفاده کنید، حتماً می‌دانید که این ویژگی بسیار اهمیت دارد، بنابراین خودکار‌هایی که بدنهٔ آن‌ها را لایهٔ پلاستیکی نرم تشکیل داده‌است، مورد مناسبی خواهند بود.

 

. شکل بدنهٔ خودکار :

 

خودکار‌ها زمانی که بتوانند در دستان شما به‌خوبی جای گیرند، احساس راحتی بیشتری به شما می‌دهند. معمولاً خودکار‌هایی که بدنهٔ چندضلعی دارند، راحت‌تر از خودکار‌هایی با بدنهٔ صاف و گرد مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

. مرغوبیت و کیفیت بالا :

 

علاوه‌بر شکل ظاهری، کیفیت این خودکار‌ها هم باید به‌عنوان یک ویژگی اساسی در نظر داشت. خودکار‌های فانتزی خوب باید به غیر از زیبایی، مرغوب هم باشند. این‌گونه خودکار‌ها جوهر مناسبی دارند و در زمان استفاده، جوهر آن‌ها پخش نمی‌شود.

قیمت خودکار

خرید خودکار‌های فانتزی

 

مانند هر لوازم تحریر فانتزی دیگر انتخاب خودکار‌های فانتزی هم از میان مدل‌های مختلف و طرح‌های متنوعی که وجود دارد، ممکن است برای شما سخت باشد. اما شما برای این‌که انتخاب درستی انجام دهید، باید یک‌سری موارد را در نظر بگیرید تا بعداً، از خرید و استفاده از خودکار یا روان‌ نویس خود پشیمان نشوید.
یکی از نکاتی که توجه به آن می‌تواند به شما کمک کند که خودکار فانتزی دلخواه خود را پیدا کنید، دقت به نوک خودکار است. همان‌طور که گفتیم، خودکار‌هایی که امروزه تولید می‌شوند، شکل‌ها و مدل‌های متنوعی دارند، ازاین‌رو در میان خودکار‌هایی با نوک ژله‌ای، ساچمه‌ای و... باید گزینه‌ای را انتخاب کنید که برای شما مناسب‌تر است، به‌طورمثال برای مصارف معمولی و روزانهٔ خودکار نوک ساچمه‌ای می‌تواند انتخاب خوبی باشد.
اما گاهی اوقات پیش می‌آید که شما برای انجام امور روزانه خود به قلمی نیاز خواهید داشت که سرعت عمل شما را بیشتر کند. در این مواقع می‌توانید از روان‌ نویس استفاده کنید و در صورت تمام شدن جوهر آن را دوباره پرکنید. به این صورت دیگر لازم نیست هزینه‌ای برای خرید روان‌ نویس بپردازید.
علاوه‌بر این‌ها داشتن وزن مناسب برای این خودکار‌ها را فراموش نکنید. اگر این مدل خودکار‌ها وزن بالایی داشته باشند، استفاده از آن‌ها خسته‌کننده خواهد شد. به‌طورکلی استفاده از این خودکار‌ها با طرح‌های فانتزی برای دانش‌آموزان مقاطع ابتدایی و افرادی با سن پایین‌تر لذت‌بخش‌تر است، بنابراین وزن و راحتی آن را قبل از خرید بررسی کنید.

 

قیمت خودکار‌های فانتزی

 

سال هاست که این خودکار‌ها در بازار ایران وجود دارند و به عنوان لوازم تحریر مورد استفادهٔ مردم قرار می‌گیرند. با توجه به این‌که در ابتدا خودکار‌ها طرح‌های ساده‌تری داشتند، قیمت آن‌ها هم مناسب‌تر بود. اما اکنون علاوه‌بر این خودکار‌های معمولی، خودکار‌های فانتزی هم توجهٔ افراد زیادی را به خود جلب کرده‌اند که نسبت به جذابیت، طرح، کیفیت و... قیمت بالاتری نسبت به نوع ساده و معمولی دارند.
به‌خاطر متنوع بودن این خودکار‌ها و‌ ایده‌های مختلفی که در طراحی آن‌ها به‌کار رفته‌است، نمی‌توان قیمت دقیقی را برای آن‌ها بیان کرد و به‌طورکلی عوامل مختلفی قیمت آن‌ها را تحت تأثیر قرار می‌دهد. این خودکار‌ها با طرح‌های فانتزی با توجه به خصوصیاتی که دارند، قیمت‌گذاری می‌شوند و ممکن است هزینه‌های متفاوتی را بابت آن‌ها بپردازید.

فروشگاه هیس

جمع‌بندی

 

بسیاری از مردم با توجه به سلیقهٔ خود، نوشت‌افزار‌های فانتزی را برای استفاده انتخاب می‌کنند. این لوازم جذابیت ظاهری بالایی دارند و شور و اشتیاق افراد را بالاتر می‌برند. خودکار فانتزی که از پراستفاده‌ترین و محبوب‌ترین این لوازم است، تنوع بالایی دارند و همهٔ افراد در جنسیت و سن و سال متفاوت می‌توانند نمونهٔ متناسب خود را با در نظر داشتن نکات مهم و ویژگی‌های خودکار مناسب انتخاب کنند.
در این مطلب ما سعی کردیم توضیحاتی درمورد خودکار‌های فانتزی بیان کنیم و شما را با این نوشت‌افزاز جذاب و زیبا آشنا سازیم.

 

کسب اطلاعات بیشتر :

 

طبیعتا در این مقاله کوتاه نمیتوانیم اطلاعات بیشتر در مورد خرید لوازم و تحریر فانتزی و … به شما ارئه کنیم. درصورت تمایل جهت کسب هرگونه اطلاعات بیشتر درباره لوازم تحریر و لوازم تحریر فانتزی
می توانید از طریق خط ویــژه فروشگاه هیس به شماره : 28426420-021 با کارشناسان فروشگاه هیس در ارتباط باشید تا اطلاعات بیشتری رو به شما ارائه دهند .

https://www.asianews.ir/u/9et
اخبار مرتبط
لوازم‌التحریر یک حوزه استراتژیک و جدی است که بر زندگی و شکل گیری شخصیت کودکانمان تاثیر دارد و بدیهی است مردم زمانی به سمت مصرف کالاهای ایرانی از جمله لوازم التحریر و نوشت افزار ایرانی خواهند رفت که این کالاها تمام شاخص های قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی را داشته باشد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید