صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
چهارشنبه / ۲۱ تیر ۱۴۰۲ / ۱۶:۱۳
کد خبر: 15593
گزارشگر: 2
۴۴۲
۱
۰
۲
یکی از انواع بیمه نامه ها

بیمه عمر را تا چه سنی می توانیم بخریم؟

بیمه عمر را تا چه سنی می توانیم بخریم؟
بیمه عمر یکی از انواع بیمه نامه های اشخاص می باشد که روند پس انداز و سرمایه گذاری در این بیمه نامه در کنار سایر مزایای بیمه نامه ای توانسته این بیمه نامه را به یکی از بیمه نامه های پر طرفدار تبدیل نماید.

با توجه به شرایط بیمه عمر بیشتر افراد تمایل دارند که این بیمه نامه را باری خودشان و فرزندان شان تهیه نمایند. شرایط بیمه عمر و این که این بیمه نامه چه مزایایی را برای فرد بیمه شده دارد موضوعی است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

 

بیمه عمر چیست؟

 

بیمه عمر یکی از انواع بیمه نامه های سرمایه گذاری می باشد که فرد بیمه شده می تواند در طول مدت بیمه نامه در کنار پوشش های بیمه ای و سایر مزایای مهم این بیمه نامه از سرمایه گذاری این بیمه نامه هم استفاده نمایند.

 

مزایای بیمه عمر برای دارندگان بیمه عمر

 

دارا بودن پوشش های بیمه ای از قبیل سرمایه فوت، فوت به علت حادثه و نقص عضو و ...
امکان برخورداری از معافیت مالیاتی در بیمه نامه های عمر
امکان انتخاب ذینفع در صورت حیات و در صورت فوت فرد بیمه شده در بیمه نامه
امکان دریافت وام بدون نیاز به ضامن و وثیقه
دسترسی به اندوخته بیمه نامه به صورت برداشت از اندوخته

 

بیمه عمر را تا چه سنی می توانیم خریداری کنیم؟

 

شرایط سنی در خرید بیمه عمر در شرکت های بیمه متفاوت می باشد. از این رو بررسی شرایط سنی صدور بیمه نامه ها در ادامه می خواهیم بررسی نماییم:

 

بیمه عمر پاسارگاد

 

بیمه عمر پاسارگاد یکی از بیمه نامه های پر فروش در بین بیمه نامه های عمر در حال صدور در بین بیمه نامه های عمر شرکت های بیمه می باشد. شرایط سنی خرید بیمه عمر بیمه عمر پاسارگاد از بدو تولد تا ۶۵ سالگی می باشد. البته شرایط ارائه پوشش ها در سنین مختلف متفاوت می باشد.
https://bimetime.com/life-insurance-pasargad/

 

بیمه عمر سامان

 

بیمه عمر سامان از دیگر شرکت های برتر در انجام بیمه های عمر می باشد. داشتن تعداد پوشش های بالا با سقف تعهدات بیشتر در کنار سود دهی بالای این شرکت بیمه از مهم ترین مزایای بیمه عمر سامان می باشد.
در بیمه عمر سامان شما می توانید از بدون تولد تا سن ۷۰ سالگی این بیمه نامه را خریداری نمایید اما شرایط ارائه پوشش ها در این بیمه نامه در سنین مختلف متفاوت می باشد. برای اطلاع از همه شرایط کلی بیمه عمر سامان می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:
https://bimetime.com/saman-life-insurance/

 

بیمه عمر کارآفرین

 

از مهمترین شرکت های بیمه در ارائه پوشش های بیمه ای در کنار سرمایه گذاری امن در بیمه های عمر ، شرکت بیمه کارآفرین می باشد. همه بیمه شدگان می توانند از بدو تولد تا ۸۰ سالگی این بیمه نامه را داشته باشند اما برای خرید پوشش تا سن ۷۰ سال لازم است افراد قبل از ۶۵ سالگی درخواست نمایند. برای خرید پوشش تا سن ۸۰ سال لازم است افراد قبل از ۶۰ سالگی درخواست نمایند.
برای بررسی دقیق بیمه عمر کارآفرین می توانید به لینک زیر در بیمه تایم مراجعه نمایید تا همه شرایط این بیمه نامه را بررسی نمایید.
https://bimetime.com/karafarin-life-insurance/

 

شرایط سنی بیمه عمر در انواع بیمه عمر شرکت های مختلف بیمه

 

همانطور که گفته شد، برای صدور بیمه عمر شرکت های مختلف بیمه شرایط سنی بسیار مهم می باشد. چراکه ارائه برخی از پوشش ها با توجه به سن فرد بیمه شده ارائه می شود.
برای اطلاع از همه شرایط و مزایای بیمه عمر می توانید به بیمه تایم مراجعه کرده و با آگاهی کامل از همه شرایط این بیمه نامه را انجام دهید. همچنین امکام استفاده از شرایط و مشاوره کارشناسان بیمه تایم در بخش بیمه عمر برای همه بیمه گذاران وجود دارد. همچنین امکان تماس تلفنی با کارشناسان بیمه تایم از طریق تماس با شماره تلفن 02188243828 وجود دارد.

منبع : بیمه تایم

https://www.asianews.ir/u/b0d
اخبار مرتبط
برای اینکه علت اجباری بودن بیمه نامه و پوشش‌های آن را بدانید تا انتهای متن همراه ما باشید.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ali
۱۴۰۲/۰۴/۲۱
0
0
1

عالی


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید