صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
دوشنبه / ۲۰ شهریور ۱۴۰۲ / ۱۳:۰۷
کد خبر: 16398
گزارشگر: 213
۵۴۳۲
۰
۴
۵
توضیحات مقام ورزشی

چرا سفر رونالدو به تهران اهمیت دارد؟

چرا سفر رونالدو به تهران اهمیت دارد؟
مقام ورزشی کشور گفت رونالدو که قرار است برای بازی به تهران سفر کند، بیش از ۶۸۰ میلیون دنبال‌کننده در اینستاگرام دارد.
به گزارش آسیانیوز، پروانه توکلی: قزوین رئیس فدراسیون فوتبال کشور در مجمع عمومی سالیانه هیات فوتبال استان قزوین گفت: رونالدو که قرار است برای بازی به تهران سفر کند، با بیش از ۶۸۰ میلیون دنبال‌کننده در اینستاگرام پربیننده‌ترین صفحه مجازی را دارد و از این روی سفر او به تهران برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است چون ما به دنبال تعامل با مجموعه‌های بین‌المللی فوتبال هستیم.

به گزارش ایسنا، مهدی تاج در مجمع عمومی سالیانه هیات فوتبال استان قزوین که امروز (۲۰ شهریور ۱۴۰۲) برگزار شد، ضمن رضایت از مجمع سالیانه این هیات اظهار کرد: در برخی مجامع بحث‌هایی رخ می‌دهد که تصور می‌شود توسعه و تعالی فوتبال فراموش شده اما در قزوین و در حوزه فوتبال به خوبی عمل شده است.

وی در ادامه با اشاره سختی‌های راه‌اندازی و نگهداری زمین چمن بیان کرد: یکی از دغدغه‌های هر روز من برای کمپ تیم ملی این است که چگونه روزی ۳۰ هزار لیتر آب برای آبیاری چمن آنجا فراهم کنم، این را از این جهت عرض کردم که اداره فوتبال به دلیل ابعاد مختلفی که در سیاست، اقتصاد، فرهنگ و مسائل بین‌الملل دارد کار سختی است و در شهرستان هم این سختی‌ها در نوع خود وجود دارد. به همین دلیل است که فوتبال با هیچ پدیده اجتماعی قابل مقایسه نیست.

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به اینکه لیگ برتر فوتسال ایران یکی از بهترین لیگ‌های دنیاست، تصریح کرد: خیلی از مردم در حال حاضر یا فوتسال بازی می‌کنند و یا تماشاگر هستند و استقبال مردم از جام‌هایی که در ماه مبارک رمضان برگزار شد دلیل بزرگی بر علاقه مردم به این رشته است.

وی با اشاره به موضوع داوری در فوتسال خاطرنشان کرد: نظام داوری ما حتماً باید با استفاده از VAR و دقت‌های بیشتر متحول شود، امسال حقوق داورها ۲ برابر شده است و به نظرم کار درستی است که انجام شده، درصورتی که ۱۰۰ درصد افزایش برای فدراسیون کار خیلی سختی است و در مجموع بار مالی بسیاری را بر فدراسیون تحمیل می‌کند. ضمن اینکه برای فوتسال «هِدست» خریداری شد که این هفته همه بازی‌های فوتسال با هدست اداره می‌شود.

به گزارش ایسنا، رئیس فدراسیون فوتبال کشور با اعلام رضایت از نحوه اداره فوتبال در استان قزوین، عنوان کرد: تیم شمس‌آذر با حضور در لیگ برتر رویداد بزرگی را رقم زده است؛ چون وقتی یک تیم در لیگ برتر حضور پیدا می‌کند به صورت کامل مورد مطالعه قرار خواهد گرفت، اقتصاد، سیاست و محصولش یک بار مرور می‌شود چون در قله یک رویداد قرار گرفته است.

سفر رونالدو به تهران اهمیت زیادی برایمان دارد

وی گفت: رونالدو که قرار است برای بازی به تهران سفر کند، با بیش از ۶۸۰ میلیون دنبال‌کننده در اینستاگرام پربیننده‌ترین صفحه مجازی را دارد و از این روی سفر او به تهران برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است چون ما به دنبال تعامل با مجموعه‌های بین‌المللی فوتبال هستیم./

ادامه دارد...
پروانه توکلی
https://www.asianews.ir/u/c94
اخبار مرتبط
مقام فوتبال ایران درباره سفر کریستیانو رونالدو به ایران توضیح داد.
خبر رسیده که همه اعضای تیم‌های خارجی قرار به ایران می‌آیند در بدو ورود، سیم‌کارت بدون فیلتر دریافت می کنند تا مشکلی برای ارتباط گرفتن با خارج از ایران نداشته باشند.
دیدار نمایندگان ایران و عربستان در کشور ثالث برگزار نمی‌شود.
تیم های النصر و الاتحاد و سایر نمایندگان عربستان با بازیکنان مطرحی چون نیمار و رونالدو به ایران خواهند آمد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید