صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
دوشنبه / ۲۲ آبان ۱۴۰۲ / ۱۶:۰۵
کد خبر: 17553
گزارشگر: 464
۶۳۵
۰
۰
۲
به دلیل شرایط اقتصادی و کاهش‌ درآمد؛

احتمال تعطیلی شبکه من و تو!

احتمال تعطیلی شبکه من و تو!
شبکه‌ی «منو تو» در بیانیه‌ای از احتمال تعطیلی این شبکه در نیمه‌های بهمن‌ماه امسال، به دلیل کاهش تبلیغات آن خبر داد.

به گزارش آسیانیوز؛ مالکان شبکه «من و تو» ساعتی قبل در بیانیه‌ای، از احتمال قوی تعطیلی این شبکه خبر داده‌اند. آن‌ها در بیانیه خود آورده‌اند:

«در صورتی که مجبور به پایان کار خود باشیم این اتفاق زودتر از آخرین روز ماه ژانویه سال آینده نخواهد افتاد».

در بخش دیگری از بیانیه این شبکه، درباره علل تعطیلی آن به شرایط اقتصادی و کاهش‌ درآمدهای این شبکه اشاره شده و آمده است:

«تداوم بی‌ثباتی سیاسی و نابسامانی اقتصادی در منطقه، ادامه این مدل تلویزیون تجاری را ناممکن کرد و ما را از رشد گسترش و درآمدزایی در این صنعت در حال تحول ناتوان ساخت. طی همه این سالها ایده‌های متفاوتی را برای کسب درآمد بکار بردیم اما متاسفانه تا به امروز هیچ یک نتیجه بخش نبوده‌اند».

در بیانیه‌ای که به امضای کیوان و مرجان عباسی، بنیانگذاران این شبکه در روز ۱۳ نوامبر، ۲۲ آبان، منتشر شد، به طور قطعی به تعطیلی این شبکه اشاره نشده ولی آمده است که در صورتی که این شبکه «مجبور به پایان کار خود باشد»، چنین اتفاقی «زودتر از آخرین روز ماه ژانویه سال آینده نخواهد افتاد».

پخش ماهواره‌ای تلویزیون منوتو از اکتبر سال ۲۰۱۰ آغاز شد. این شبکه تلویزیونی که محور اصلی آنها تولید برنامه‌های سرگرم‌کننده بود، خیلی زود جای خود را بین مخاطبان داخل ایران باز کرد.

این شبکه فعالیت خود را تنها به تولید برنامه‌های سرگرم‌کننده محدود نکرد، و مستندهای تاریخی تولیدشده,اقتصادی و سیاسی در این شبکه هم بسیار مورد توجه بود.

هنوز مشخص نیست در صورت تعطیلی فعالیت‌های این شبکه تلویزیونی، آیا فعالیت منوتو در شبکه‌های اجتماعی هم ادامه خواهد یافت یا نه.
 

ایسنا
https://www.asianews.ir/u/dlr
اخبار مرتبط
صدا و سیما بار دیگر هدف حمله سایبری قرار گرفت و امروز، سه شنبه در حالی که برنامه‌های عادی شبکه‌های رادیو و تلویزیون در حال پخش بود، برنامه‌ شبکه یک سیما قطع و سپس صحنه‌هایی از برخی تجمع ها همراه با شعار پخش شد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید