صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
چهارشنبه / ۱۳ دی ۱۴۰۲ / ۱۲:۴۵
کد خبر: 18850
گزارشگر: 464
۳۳۲
۰
۰
۰
پلیس:

شکارچی طلای کودکان را شناسایی کنید (+عکس)

شکارچی طلای کودکان را شناسایی کنید (+عکس)
در شرایطی که تا‌کنون ۸ شاکی علیه این زن شکایت کرده‌اند، بازپرس شعبه چهارم دادسرای عمومی و انقلاب ورامین، مجوز انتشار عکس بدون پوشش چهره او را صادر کرد


به گزارش آسیانیوز، زن سارق کودکان را همراه خود به یکی، دو کوچه آنطرف‌تر می‌برد و در محلی خلوت طلاهای آنها را سرقت می‌کرد و کودکان را درحالی‌که گریه می‌کردند همانجا رها کرده و متواری می‌شد.

شکارچی طلای کودکان

پلیس آگاهی شرق استان تهران در تعقیب زنی میانسال است که با فریب کودکان، طلاهای آنها را به سرقت می‌برد.

  سرقت‌های این زن که حدود ۴۰ تا ۴۵ساله است از ۶ماه پیش شروع شد. این زن با حضور در بافت‌های قدیمی شهرهای ورامین، قرچک و پاکدشت، دختربچه‌هایی که گوشواره یا گردنبند و النگو داشتند و سرگرم بازی در کوچه بودند را شناسایی می‌کرد و بعد به بهانه اینکه قصد دارد برایش خوراکی بخرد از آنها می‌خواهند همراهش بروند.

زن سارق کودکان را همراه خود به یکی، دو کوچه آنطرف‌تر می‌برد و در محلی خلوت طلاهای آنها را سرقت می‌کرد و کودکان را درحالی‌که گریه می‌کردند همانجا رها کرده و متواری می‌شد.

با شکایت والدین دختربچه‌هایی که قربانی این زن شده بودند، تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی شرق استان تهران برای شناسایی و دستگیری زن سارق شروع شد.

بررسی‌ها نشان می‌داد که این زن در اکثر سرقت‌هایش برای اینکه شناسایی نشود چهره خود را می‌پوشاند اما در یکی از سرقت‌ها، فراموش کرده بود که چهره‌اش را بپوشاند و دوربین‌های مداربسته تصویر چهره او را ضبط کرده بودند.

با به‌دست آمدن این سرنخ‌، تحقیقات برای شناسایی وی آغاز شد اما به‌رغم بررسی‌های گسترده، هویت او شناسایی نشد.

در شرایطی که تا‌کنون 8 شاکی علیه این زن شکایت کرده‌اند، بازپرس شعبه چهارم دادسرای عمومی و انقلاب ورامین، مجوز انتشار عکس بدون پوشش چهره او را صادر کرده و از کسانی که وی را می‌شناسند و از مخفیگاهش خبر دارند خواسته است اطلاعات خود را از طریق شماره تماس۰۲۱۳۶۲۴۹۵۱۲ در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی شرق استان تهران قرار دهند.

همشهری
https://www.asianews.ir/u/dMf
اخبار مرتبط
جاستین ترودو، نخست‌وزیر کانادا، خواستار مسئولیت پذیری کلیسای کاتولیک این کشور در پرونده کشف یک گور دسته‌جمعی شامل بقایای اجساد ۲۱۵ کودک بومی شد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید