صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
شنبه / ۲۳ دی ۱۴۰۲ / ۱۳:۳۵
کد خبر: 19091
گزارشگر: 464
۲۳۵
۰
۰
۰
۲۳ دی ۱۴۰۲

آخرین نرخ طلا، سکه، دلار، لیر، یورو، درهم

آخرین نرخ طلا، سکه، دلار، لیر، یورو، درهم
قیمت طلا افزایش یافت و هر گرم طلا ۱۸ عیار، امروز به ۲,۶۳۱,۸۰۰ (دو میلیون و ششصد و سی و یک هزار و هشتصد ) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، افزایش ۰.۶۶ درصدی داشته است.

به گزارش آسیانیوز، امروز قیمت طلا و دلار در معاملات بازار بر مدار افزایش حرکت کرد، قیمت سکه امامی هم بالا رفت و به ۳۲,۲۵۰,۰۰۰ (سی و دو میلیون و دویست و پنجاه هزار) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، افزایش ۱.۳۹ درصدی داشته است.

  بازار در نخستین روز کاری هفته در حالی شاهد انجام معاملات است که قیمت ها روند صعودی را در پیش گرفتند.

قیمت اونس طلا امروزهر اونس طلا، امروز به ۲,۰۴۹ (دو هزار و چهل و نه) دلار رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۷۸ درصدی داشته است.

آخرین نرخ گرم طلا ۱۸ عیارقیمت طلا افزایش یافت و هر گرم طلا ۱۸ عیار، امروز به ۲,۶۳۱,۸۰۰ (دو میلیون و ششصد و سی و یک هزار و هشتصد ) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، افزایش ۰.۶۶ درصدی داشته است.

-----------------------------

بیشتر بخوانید

احتمال «افزایش ۲۵ درصدی مالیات» طلا؟

--------------------------------------------------------------

قیمت مثقال طلا ۱۸ عیار امروز


همچنین هر مثقال طلا ۱۸ عیار با افزایش ۰.۸۹ درصدی نسبت به ۲ روز پیش، ۱۱,۴۲۷,۰۰۰ (یازده میلیون و چهارصد و بیست و هفت هزار) تومان معامله شد.

آخرین نرخ دلار در بازار آزادقیمت دلار در بازار آزاد، امروز به ۵۱,۶۷۰ (پنجاه و یک هزار و ششصد و هفتاد ) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، افزایش ۰.۳۶ درصدی داشته است.


قیمت دلار مبادله ای امروزدلار مبادله ای در بازار داخلی هم ۴۲,۹۲۶ (چهل و دو هزار و نهصد و بیست و شش ) تومان قیمت خورد.

قیمت یورو در بازار آزاد امروزیورو در بازار آزاد، امروز به ۵۶,۱۲۱ (پنجاه و شش هزار و یکصد و بیست و یک ) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، افزایش ۰.۰۹ درصدی داشته است.

آخرین نرخ پوندپوند امروز با افزایش ۰.۰۹ درصدی، از ۶۵,۲۲۵ (شصت و پنج هزار و دویست و بیست و پنج ) تومان به ۶۵,۲۸۸ (شصت و پنج هزار و دویست و هشتاد و هشت ) تومان رسید.

قیمت درهم امارات (حواله) امروزهمچنین درهم امارات (حواله) با کاهش ۰.۴۱ درصدی نسبت به ۲ روز پیش، ۱۴,۳۱۰ (چهارده هزار و سیصد و ده ) تومان معامله شد.

آخرین نرخ لیر ترکیهلیر ترکیه در بازار داخلی هم ۱,۷۳۰ (یک هزار و هفتصد و سی ) تومان قیمت خورد.

قیمت دلار کانادا امروزدلار کانادا، امروز به ۳۸,۵۱۳ (سی و هشت هزار و پانصد و سیزده ) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، افزایش ۰.۰۹ درصدی داشته است.

آخرین نرخ دلار استرالیادلار استرالیا در بازار داخلی هم ۳۴,۸۵۰ (سی و چهار هزار و هشتصد و پنجاه ) تومان قیمت خورد.

قیمت دینار عراق امروزدینار عراق در بازار داخلی هم ۳۹ (سی و نه ) تومان قیمت خورد.

آخرین نرخ سکه امامیقیمت سکه امامی به ۳۲,۲۵۰,۰۰۰ (سی و دو میلیون و دویست و پنجاه هزار) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، افزایش ۱.۳۹ درصدی داشته است.

آخرین نرخ نیم سکهنیم سکه، امروز به ۱۸,۰۵۰,۰۰۰ (هجده میلیون و پنجاه هزار) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، افزایش ۰.۸۳ درصدی داشته است.


آخرین نرخ ربع سکههمچنین ربع سکه با افزایش ۰.۸۵ درصدی نسبت به ۲ روز پیش، ۱۱,۷۵۰,۰۰۰ (یازده میلیون و هفتصد و پنجاه هزار) تومان معامله شد.

قیمت سکه گرمی امروزهمچنین هر سکه گرمی با کاهش ۰.۸۱ درصدی نسبت به ۲ روز پیش، ۶,۱۵۰,۰۰۰ (شش میلیون و یکصد و پنجاه هزار) تومان معامله شد.
https://www.asianews.ir/u/dQ9
اخبار مرتبط
بطور متوسط ماهیانه اعضا فدرال رزرو(بانک مرکزی آمریکا ) جلسه خواهند داشت و تنها باتغیر حدود ۰.۲۵٪ نرخ بهره آمریکا تاثیری معادل ۴.۰۰۰ میلیارد دلار! در اقتصاد جهان تاثیرمی گذارد.
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به ادامه رکود در بازار طلا گفت: شرایط رکودی بازار به دلیل آلودگی هوا ادامه داشت؛ نبود تقاضا وضعیت صنعت طلا را دچار مشکل حادی می‌کند و امیدواریم شرایطی پیش بیاید تا از این بحران عبور کنیم.
محمدعلی آقامحمدی دانشپذیر دوره ی دکترای مدیریت بازرگانی (DBA) دانشگاه مدیریت تهران : طی بررسی و بازنگری نمودارها و شواهد مربوط به شاخص های بازار ، طلا (GOLD¹) این فلز درخشان صنعت به این نتایج می توان دست یافت که نه تنها در ایران ، بلکه در جهان یکی از جذاب ترین کالاها برای سرمایه گزاری در بین فعالان حوزه ی سرمایه گزاری در دنیا می باشد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید