صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
یکشنبه / ۲۴ دی ۱۴۰۲ / ۱۴:۱۱
کد خبر: 19122
گزارشگر: 464
۲۲۹
۰
۰
۱
۲۴ دی ۱۴۰۲

آخرین نرخ طلا، سکه، دلار،لیر، درهم، یورو

آخرین نرخ طلا، سکه، دلار،لیر، درهم، یورو
قیمت طلا افزایش یافت و هر گرم طلا ۱۸ عیار، امروز به ۲,۶۹۶,۲۰۰ (دو میلیون و ششصد و نود و شش هزار و دویست ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۲ درصدی داشته است.
به گزارش آسیانیوز، امروز قیمت طلا و دلار روند افزایشی را دنبال کرد، قیمت سکه امامی هم بالا رفت و به ۳۳,۳۵۰,۰۰۰ (سی و سه میلیون و سیصد و پنجاه هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۱۴ درصدی داشته است.

 بازار در حالی امروز شاهد انجام معاملات است که قیمت ها روند صعودی را در پیش گرفتند.

آخرین نرخ اونس طلاهر اونس طلا، امروز به ۲,۰۴۹ (دو هزار و چهل و نه) دلار رسید که نسبت به روز قبل ، بدون تغییر است.

قیمت گرم طلا ۱۸ عیار امروزقیمت طلا افزایش یافت و هر گرم طلا ۱۸ عیار، امروز به ۲,۶۹۶,۲۰۰ (دو میلیون و ششصد و نود و شش هزار و دویست ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۲ درصدی داشته است.

آخرین نرخ مثقال طلا ۱۸ عیارهمچنین هر مثقال طلا ۱۸ عیار با افزایش ۰.۱۹ درصدی نسبت به روز قبل ، ۱۱,۶۷۹,۰۰۰ (یازده میلیون و ششصد و هفتاد و نه هزار) تومان معامله شد.

آخرین نرخ دلار در بازار آزادقیمت دلار در بازار آزاد، امروز به ۵۲,۷۰۰ (پنجاه و دو هزار و هفتصد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۱.۲۳ درصدی داشته است.


قیمت دلار مبادله ای امروزدلار مبادله ای در بازار داخلی هم ۴۲,۹۲۶ (چهل و دو هزار و نهصد و بیست و شش ) تومان قیمت خورد.

آخرین نرخ یورو در بازار آزادیورو در بازار آزاد، امروز به ۵۷,۳۹۵ (پنجاه و هفت هزار و سیصد و نود و پنج ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۱.۲۳ درصدی داشته است.

آخرین نرخ پوندپوند امروز با افزایش ۱.۲۳ درصدی، از ۶۵,۹۴۷ (شصت و پنج هزار و نهصد و چهل و هفت ) تومان به ۶۶,۷۷۰ (شصت و شش هزار و هفتصد و هفتاد ) تومان رسید.


قیمت درهم امارات (حواله) امروزهمچنین درهم امارات (حواله) با افزایش ۰.۸۸ درصدی نسبت به روز قبل ، ۱۴,۶۳۰ (چهارده هزار و ششصد و سی ) تومان معامله شد.

آخرین نرخ لیر ترکیهلیر ترکیه، امروز به ۱,۷۷۰ (یک هزار و هفتصد و هفتاد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۱.۱۲ درصدی داشته است.

قیمت دلار کانادا امروزهمچنین دلار کانادا با افزایش ۱.۲۳ درصدی نسبت به روز قبل ، ۳۹,۳۸۷ (سی و نه هزار و سیصد و هشتاد و هفت ) تومان معامله شد.

آخرین نرخ دلار استرالیادلار استرالیا، امروز به ۳۵,۶۵۰ (سی و پنج هزار و ششصد و پنجاه ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۱.۱۲ درصدی داشته است.

آخرین نرخ دینار عراقدینار عراق در بازار داخلی هم ۴۰ (چهل ) تومان قیمت خورد.

آخرین نرخ سکه امامیقیمت سکه امامی به ۳۳,۳۵۰,۰۰۰ (سی و سه میلیون و سیصد و پنجاه هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۱۴ درصدی داشته است.

قیمت نیم سکه امروزنیم سکه، امروز به ۱۸,۸۰۰,۰۰۰ (هجده میلیون و هشتصد هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، بدون تغییر است.

قیمت ربع سکه امروزهمچنین ربع سکه بدون تغییر نسبت به روز قبل ، ۱۱,۹۰۰,۰۰۰ (یازده میلیون و نهصد هزار) تومان معامله شد.

قیمت سکه گرمی امروزهر سکه گرمی در بازار داخلی هم ۶,۳۰۰,۰۰۰ (شش میلیون و سیصد هزار) تومان قیمت خورد.
https://www.asianews.ir/u/dQF
اخبار مرتبط
بطور متوسط ماهیانه اعضا فدرال رزرو(بانک مرکزی آمریکا ) جلسه خواهند داشت و تنها باتغیر حدود ۰.۲۵٪ نرخ بهره آمریکا تاثیری معادل ۴.۰۰۰ میلیارد دلار! در اقتصاد جهان تاثیرمی گذارد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید