صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
پنج شنبه / ۲۸ دی ۱۴۰۲ / ۱۱:۰۳
کد خبر: 19238
گزارشگر: 464
۳۹۶
۰
۰
۰
در استوری عجیب و مبهم

دلنوشته متفاوت نیوشا ضیغمی از تنهایی

دلنوشته متفاوت نیوشا ضیغمی از تنهایی
نیوشا ضیغمی متاهل است و با آرش پولادخان (تاجر نقره) در آبان سال ۱۳۸۹ ازدواج کرده و یک دختر به نام لنا دارد که در اواخر اردیبهشت سال ۱۳۹۷ به دنیا آمده است.

به گزارش آسیانیوز؛ نیوشا ضیغمی بازیگر سینما و تلویزیون با به اشتراک گذاشتن متنی عجیب و مبهم طرفدارانش را کنجکاو کرد.

نیوشا ضیغمی بازیگر سریال در چشم باد که بعد از ده سال دوباره با ایفای نقش در سریال بی نشان به قاب تلویزیون بازگشت، یکی از بازیگان فعال در فضای مجازی است که گاهی علاوه بر تصاویری که منتشر می کند، دلنوشته های مفهومی پر رمز و رازی را با کاربران فضای مجازی به اشتراک میگذارد که یکی از جدیدترین آنها، با هشتگ تنهایی برای برخی جالب توجه و سوال برانگیز شد.

نیوشاضیغمی
نیوشا ضیغمی نوشت:

من یک زن هستم

قوی نبودم، شجاع هم نبودم

اما مجبور شدم

اجبار آدم ها را قوی و شجاع می کند

نیوشا-ضیغمی

نیوشا ضیغمی بازیگر، تهیه کننده و مدل متولد ۱۸ تیر ۱۳۵۹ در تهران است. پدرش مرحوم محسن ضیغمی دبیر بازنشسته و مادرش فهیمه رستم پور کارمند بازنشسته است که تجربه بازی در فیلم سینمایی چارسو را نیز دارد. روشا ضیغمی تنها خواهر نیوشاست و در فیلم چارسو و سریال ماتادور حضور داشته است.

نیوشا ضیغمی متاهل است و با آرش پولادخان (تاجر نقره) در آبان سال ۱۳۸۹ ازدواج کرده و یک دختر به نام لنا دارد که در اواخر اردیبهشت سال ۱۳۹۷ به دنیا آمده است.

او در فیلم و سریال هایی چون بی نشان، چشم باد، رالی ایرانی ۲، راستش را بگو، شوریده، پارک وی، اخراجی ها، ایران برگر، هشتگ، خوب بد جلف، زنها فرشته اند و... ایفای نقش نموده است.

https://www.asianews.ir/u/dSy
اخبار مرتبط
وقتی استانداردهای دیجیتال مارکتینگ جابجا شدند
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید