صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
دوشنبه / ۲ بهمن ۱۴۰۲ / ۰۸:۳۹
کد خبر: 19326
گزارشگر: 464
۱۹۹
۰
۰
۰
پس از سرقت مسلحانه

کرمان/ دستگیری سربازی که ۵ هم‌خدمتی خود را کشت

کرمان/ دستگیری سربازی که ۵ هم‌خدمتی خود را کشت
تلاش برای دستگیری قاتل متواری مسلح، در دستور کار قرار گرفت که در نهایت این سرباز در یکی از شهرستان‌های استان کرمان (زرند)، پس از سرقت مسلحانه دو دستگاه خودرو، دستگیر شد.
به گزارش آسیانیوز؛ فرمانده انتظامی استان کرمان از دستگیری عامل تیراندازی و کشته شدن پنج نفر از کارکنان وظیفه پادگان امام رضا(ع) ارتش واقع در جاده باغین_بردسیر خبر داد.

----------------------------

بیشتر بخوانید

زاهدان/ یک سرباز به علت تیراندازی درگذشت

-------------------------------------------------------------


سردار ناصر فرشید امروز دوم بهمن ماه در تشریح این خبر گفت: شامگاه روز گذشته، در پی وقوع یک مورد تیراندازی توسط یکی از سربازان در آمادگاه باغین که متاسفانه طی آن پنج نفر از کارکنان وظیفه به سبب اصابت گلوله جان خود را از دست دادند.

تلاش برای دستگیری قاتل متواری مسلح، در دستور کار قرار گرفت که در نهایت این فرد در یکی از شهرستان‌های استان کرمان(زرند)، پس از سرقت مسلحانه دو دستگاه خودرو، دستگیر شد.

وی افزود: علت و انگیزه قتل در دست بررسی است.

https://www.asianews.ir/u/dTW
اخبار مرتبط
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ درباره اخبار و فیلم منتشرشده مبنی بر سیلی زدن یک نماینده مجلس به صورت سرباز راهور در خط ویژه، اظهار کرد: مستنداتی مبنی بر برخورد فیزیکی نماینده با سرباز پلیس راهور داریم که کاملاً کفایت می‌کند و باید ببینیم مرجع قضائی در این رابطه چه تصمیم‌گیری‌ای خواهد کرد و کار سرباز ما کاملاً درست و برگرفته از قانون بود و سرباز نباید به خودرویی که فاقد مجوز بود اجازه تردد در خط ویژه می داد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید